Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сестра в психодиспансера представя новите болни: -Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача. -Сложете му усмирителна риза! -А този от 7-ма стая се мисли за Казанова. -В такъв случай усмирителни гащи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Какво е кавалерство? - Държанието на един мъж към жената на друг мъж.
Радио Ереван
03.10.2017
4,077 прегледа
Следващ →
Още вицове
Веднъж Иванчо казал на майка си: - Мамо, мамо, имам двойка! Не научих онова стихотворение! - Веднага отивай в стаята си и го повтаряй още два пъти! После пък отишъл при баща си. - Тате, тате, сега пък имам двойка за съчинението по български език - не го направих хубаво... Бащата се ядосал: - Я веднага отивай в стаята си и си го повтаряй два пъти заради оценката, за да ти влезе нещо в тиквата! Но Иванчо бил достатъчно разтроeн, че да повтаря каквото и да е било. Той отишъл при Марийка... Но не щеш ли - тя била гола... Оправил я набързо, а тя вбесена му викнала: - Абе, ей, нещастник! За двойка си! - Два пъти ли още да го повтарям?
Една флегма и един нервак живеели заедно в една квартира. Един ден нервака си напълнил ваната и влезнал да се къпе. Както си лежал във ваната влезнал флегмата с една лъжица и гребнал от ваната. След 15 мин пак. След още 15 пак. Не издържал нервака и му се развикал какви ги върши. Флегмата без да му обръща внимание излезнал. След 15 мин пак идва и нервака му крещи зверски: - Какво правиш бе, идиот? Флегмата се обърнал и спокойно му казал: - Тралаллалали, кухнята гори!
Една жена имала шкаф, който държала винаги заключен и не позволявала на никой да го отваря. Напразно мъжът й я молил хиляди пъти да му каже какво толкова има в този шкаф. Тя обаче упорито отказвала да се съгласи. Случило се така, че жената се разболяла тежко и предусештайки своя край решила най-после да разкрие така дълго пазената тайна. Извикала мъжа си и му казала: - Тъй като виждам, че ми остава да живея още малко реших да отключа шкафа и да ти покажа какво има в него. - Е, най-сетне се съгласи - зарадвал се мъжа й. Жената отворила шкафа и мъжът й видял, че в него имало само три яйца и няколко пачки с пари. - Какво значи всичко това? - Ами, казала жената: всеки път като ти изневерявах слагах по едно яйце... - Е, значи за тридесет години брачен живот три пъти изневяра не са много - казал мъжа. Ами тези пари какви са ? - Ами като се насъберяха повече яйца ги продавах - казала жената.
По Татово време в едно ТКЗС леля Мара доячката обслужвала и дояла 100 крави. Дали и орден на труда и от града от телевизията се обаждат на председателя, че ще дойде екип да интервюира леля Мара. Вика я председателя и й казва: -Маро, утре идват да те интервюират, да се срешеш и да туриш новата рокля. -Ми , другарю председател, каква е тая дума, дето я рече? -Ами и аз не я знам к’во значи, ма Маро. Ти за всеки случай се подмий хубаво, щото знам как ти мирише шундата.
- Вчера гледа ли мача? - Да, до два през нощта. - Но мачът свърши още в единадесет?! - А бира остана!