Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж и жена ще отиват в командировка за седмица. Мъжът отишъл в църквата и попитал: - Отче, харесвам много колежката си, искам да спя с нея и ми се отдава възможност.Това голям грях ли е? - Не - отговорил отчето - не е грях, но дали наистина ще спите?!
Други 2,325 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо пита учителката си: - Госпожо, коя от двете жени на пейката долу, дето ядат сладолет е омъжена? Тази, която го смуче, или тази, която го ближе? - Която го ближе - отговорила госпожата. - Харесва ми оговорът Ви, но омъжена е тази в ляво, с халка на безименния пръст... Един футболист от "Ботев" Девин пита отец Павел: - Отче, кажи ми, грях ли е да играя футбол в неделя? - Синко, като те гледах по време на мача, мисля, че за теб е грях да играеш в който и да е ден. Звъни се бърза помощ: - Ало, мъжа ми има 41 градуса температура, какво да направя, че да падне? - Какво да направите, какво да направите. Нищо не правете. Постойте, почакайте и тя сама щя падне...до 20-25 градуса... - Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? - Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави. Старшината строява ротата. - Проверка на обувките! Всички да си вдигнат левия крак! Всички си вдигат краката. Някакъв новобранец се обърква и вдига дясната си обувка. Старшината минава край строя и сащисан вижда една до друга лява и дясна обувка. - Новобранци смотани! Казах ви - левия крак! Кой е вдигнал и двата?