Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Всички болести са от нерви, само триперът - от удоволствие!
Лекари 4,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

Американец, французин и българин, говорят за подхода си при сваляне на гаджета: -Аз - казал французинът - като кача Жанет в новия си Ситроен и вдигна 150 км. , тя е шокирана. Като вдигна 200 -тя е моя. Американецът казал: -Аз пък като кача Джейн в новия си Додж, като вдигна 200 км, тя е шокирана. Като вдигна 250 - тя е моя. -Аз като дам на Мара 5 лева, тя е моя- казал българинът - Сутринта като и ги взема - тя е шокирана. Един луд пишел писмо. Главният лекар минал покрай него и го попитал: - На кого пишеш писмо? - На мене си - отговорил лудият. - И какво пише в него? - попитал лекарят. - Не зная, след три дни ще го получа… Наташа пита поручик Ржевски: - Поручик, Вие някога обичали ли сте? - О, да, много пъти! - Но аз за чистата любов Ви говоря! - Мдам и след баня ми се е случвало! - Болеше ли? - Кое? - Когато падна от небето... - О, колко си мил! - ...Защото, лицето ти е като смазано... Ако един кон ви говори, че сте смахнат, то това си е самата истина.