Мъж се прибира на бегом от работа, съблича се и сяда да гледа телевизия - дават мач. Жена му казва:
- Знам резултата! По радиото го казаха. Да ти кажа ли?
- Не! В никакъв случай! Искам да си гледам...
- Гледай си, моля, колкото искаш... Така или иначе нито един гол няма да има.
Вървял си Мечо през гората, видял една гъбка и й казал:
- Гъбке, ще те набера!
Гъбката отговорила:
- Недей, Мечо, затвори. Имам безплатни минути, аз ще те набера!
Двама мъже се срещнали в рая:
- Ти защо си тук - пита единият?
- Ами умрях от студ, а ти?
- Аз се прибирам и гледам жената гола. Веднага разбрах, че в къщата има любовник. Започнах да го търся. В гардероба, в кухнята, под леглото. Него го няма и така се ядосах, че умрях.
- А в хладилника провери ли?
- Не, не съм.
- Ами ако беше проверил, сега и двамата щяхме да сме живи.
Двама депутати си говорят:
- Аз веднъж изкарах 20 бона за месец!
- Е да, аз също съм имал лоши дни...
Иванчо тръгнал за училище. Майка му го спряла и му казала:
- Иванчо, ето ти 50 стотинки за закуска.
Той отговорил:
- Благодаря ти, мамо - и ги изял.
Учител дава на Иванчо за наказание да напише у дома 100 пъти:
"Повече никога няма да говоря на "ти" с учителя си!"
На другия ден учителят отваря тетрадката на Иванчо и гледа, че е написал изречението не 100, а 200 пъти:
- Казах ти 100?! Защо си го написал 200 пъти?
А Иванчо:
- За да ти е по-приятно!
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно:
- Я, госпожата нарисува Шпагата!
Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора.
Директорът влетял разярен в класната стая.
- Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската?
Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали:
- Кой ми е ял от супичката?
- Кой ми е нахапал хлебчето?
- Кой ми е пипал лъжичката?
И т.н.
Седмото погледнало в креватчето си и казало:
- Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме.
Идва автобусът. Спира на спирката. Вътре се пълни с хора. Изведнъж тръгва. Бързо, все по-бързо. Хората забелязват, че някакъв мъж тича зад него с последни сили. Започват да му се смеят. Един от пътниците се подава през прозорчето и вика:
- Човече! Не тичай толкова бързо, тука ще се напикаем от смях...
- Сега и ще се насерете! Аз съм шофьорът!
В леглото. Мъжът почва да се натиска към жена си.
- Е, хайде де, скъпа.
- Ох, не мога. Боли ме главата.
- Ама аз да не те карам да мислиш?
Поради недостиг на пари блондинки качват килограми.
- Не им стигат парите да си купуват списания с нови диети.
Малко момиче пише писмо на Дядо Коледа:
"Скъпи Дядо Коледа, моля те да ми донесеш сестричка."
Дядо Коледа и изпратил отговор:
"Няма проблеми, момичето ми. Само ми прати майка си!"
Коментатор:
- Ето го и Мозес Киптуни - деветнайсетгодишният кениец, който навърши двайсет преди няколко седмици.
(Дейвид Колман)
Пиян мъж се прибира вкъщи. Отваря вратата и какво да види? Жена му с точилка в ръка. Когато вижда това пияният радостно възкликва:
- О, милата и баница ще ми прави!
Млада жена се оплаква на доктора:
- Просто не знам какво става с мен. Щом изпия чашка алкохол и веднага започвам да изпитвам невероятна нужда от секс.
- Добре ще обсъдим вашата болест. Но нека преди това изпием по чашка...
- Румене, пак ли те скъсаха на същия изпит? Защо?
- Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси...
Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва:
- А, ето я табелата. Завий сега на дясно!
- Ааа, аз вече на табели не вярвам! - отговорил другият борец - Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то... тоалетна!
Гинеколог към пациентка:
- Водите ли активен полов живот?
Пациентката:
- А, не, просто си лежа отдолу.
Между мъж и жена:
- Скъпи, ти държиш снимката ми в портфейла си, за да съм близо до сърцето ти, нали?
- Скъпа, аз държа портфейла си в джоба на панталона си...
Катаджия спира кола в края на тежък работен ден:
- Добър ден, сержант Иванов, моля, парите за проверка...