Петко пита майка си:
- Мамо наистина ли съществува черната роза?
- Ами ти къде си я видял?
- Има такова детско филмче.
- Сине, това е просто анимация за ГМО-то!
На въпроса:
- Кои повече харесвате - блондинките или брюнетките?
Истинският мъж трябва да отговори:
- Да!
- Тате, всички в училище говорят, че родителите ми са необразовани.
- А какво е това училище, сине?
- Ще дойде време, когато в армията ще служат само жени.
- Това е невъзможно! Армията не може да се състои само от командири...
- Без храна може да се живее месец.
- Може, а смисъл?
- А без смисъл може да се живее цял живот.
Дядо Господ решил да разпределя тъпите студенти в България... минали над ТУ и помощника го попитал:
- Тука колко да оставим?
- Мии 500.
Минават над СУ...
- А тука колко...?
- Айде тука 1000.
Минават над УАСГ...
- Тука...?
- Пусни 1500 - да има.
Минават над УНСС...
- Тука колко...?
- Е, кво се правиш, нали от тука зареждаме.
- Митко, подай си шепичката, за да ти сипя орехи!
- Татко ще ги вземе.
- Ти не обичаш ли орехи?
- Обичам, но ръката но татко е по-голяма!
По какво си приличат жените и ураганите?
- И двете идват с духане и после ти отнасят къщата!
Питат радио Булгаристан:
- Какво е хамелеон?
- Ми това е милиционер станал полицай после мутра след това бизнесмен и накрая депутат.
Веднага след местните избори, въпрос към местния чорбаджия:
- Как ще върви бизнеса ти от сега нататък, щом като кмета вече не е от твоята партия?
- Ще изтрия от джиесема си стария кмет и ще впиша новия!
- Защо воланът на блондинката е изцапан с червило?
- Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.
- Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет?
- "Аз като стана кмет ще направя това и това..."
- И какво стана?
- Нищо.
- А какво разправя сега?
- "Аз като стана премиер ще направя това и това..."
Разговор между баща и син:
- Защо са ти зачервени очите?
- Пуших трева...
- Лъжеш... Пак си ревал, пе*ал малък!
Журналист интервюира спасител на плажа.
- Какво е най-неприятно във работата ви?
- Когато се давят мъже. Ако не ги спасиш - умират. А като ги спасиш и им направиш изкуствено дишане те бият!!!
Жена пита в аптеката:
- Имате ли нещо евтино и ефективно за отслабване?
- Има. Лепенки.
- А къде се лепят?
- На устата!
- Защо циганите не играят шах?!!
- Защото ги е страх да не им вземат коня.
- Тате - казва тинейджър - абе как да ти кажа... може ли да ми дадеш 50 лв за свирка?
- Зависи - отвръща бащата - Добър ли си?
Тя:
- Скъпи мислиш ли,че гризачите са тъпи и грозни животни?
Той:
- Да, мишленце сладко мое.
- Жена ми е ангел!
- Евала, а моята е още жива...
Водят малко момиченце при психиатър. Психиатърът я пита:
- Как се казваш?
- Мая.
- А на колко години си?
- На 5.
- Кой сезон е сега?
- Лято.
- Е как лято, вчера вози ли се на шейна?
- Возих се.
- А прави ли снежен човек?
- Правих.
- Е какво лято е сега?
- Скапано!