Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва:
- Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано.
- Защо да ставаме, нали е неделя?
- Ще ставаме да пием вода.
Блондинка се връща от околосветско пътешествие и приятелките й я питат:
- Какви са французите?
- Кои?
- Хората, които живеят във Франция.
- А-а-а! Много мили хора!
- А какви са китайците?
- Кои?
- Хората, които живеят в Китай.
- А-а-а! И те са много мили хора!
- А какви са пирамидите?
- А-а-а! И те са много мили хора...