Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Купете новият автомобил на Google, намира всичко!
Програмисти 3,332 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой? Студент пише писмо на майка си: "Мамо, изпрати ми един чифт чорапи. И ги завий хубаво във вестник, да не се изцапат от сланината и салама." Иванчо отива в една аптека и пита: - Бихте ли ми дали нещо срещу болка? - Иванчо, какво те боли? - Нищо, ама баща ми като погледне бележникааа...... Първите положителни последствия от финансовата круза: започна да пристига по-малко спам! Двама старци си говорят. Единият пита другия: - Колко тежиш? - другият отговаря: - С очила, 83 килограма а без очила, не знам колко, защото не мога да виждам.