Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена е с любовника си в леглото. Звъни се на вратата. Тя: - Бързо, скачай през балкона. - Какво? На тринадесетия етаж сме!!! - Скачай, скачай, няма време за суеверия сега.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Купете новият автомобил на Google, намира всичко!
Програмисти
03.10.2017
3,332 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой?
Студент пише писмо на майка си: "Мамо, изпрати ми един чифт чорапи. И ги завий хубаво във вестник, да не се изцапат от сланината и салама."
Иванчо отива в една аптека и пита: - Бихте ли ми дали нещо срещу болка? - Иванчо, какво те боли? - Нищо, ама баща ми като погледне бележникааа......
Първите положителни последствия от финансовата круза: започна да пристига по-малко спам!
Двама старци си говорят. Единият пита другия: - Колко тежиш? - другият отговаря: - С очила, 83 килограма а без очила, не знам колко, защото не мога да виждам.