Зима, голям студ. Срещат се двама мъже, единия е с голямо куче - вълча порода, и казва на другия:
- Искаш ли да се стоплиш?
- Искам.
- Дръж! ( и пуска кучето)
Последното писмо на щастието:
Това е невероятно!!! Изпрати това съобщение на пет човека за 3 минути и...НИЩО НЯМА ДА СТАНЕ! Вече опитах два пъти и НИЩО не стана! Абсолютно НИЩО! Това наистина работи! Изпратете това на още някой, повече хора трябва да знаят! Изпратете го на всички ваши приятели:
Ако 0 пъти се върне, нямате глупави приятели.
Ако 3 пъти се върне, бързичко ги изтрийте от контактите си!
Ако 5 пъти се върне, значи имаш доста глупаци в контактите си.
Ако 10 и повече пъти се върне, нещата с теб и твоите приятели не са никак добре!