Кошмар за програмиста:
Двете любими играчки - компютъра и гаджето да си играят една с друга.
Един рибар споделя опит с друг, как да се избавят най-лесно от комарите по време на риболов:
- Първо хубаво се натърквате с вино и след това се посипвате със ситен пясък. Комарите кацат върху вас, напиват се от виното и започват да се замерят с камъни…
Разговор между контрола и пътник в градски автобус:
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли?
- Знам. Прахосмукачка...
- А бе вие да не сте болен?
- А вие да не сте доктор?
- Аз не съм доктор!
- А пък аз не съм водопроводчик.
- Май ви хлопа дъската...
- Що, да не сте дърводелец?... А, ето я и мойта спирка!
- Какво е бързина?
- Да погледнеш през тръбата, да дотичаш до другия й край и да си видиш окото.
- Не те ли е страх да кръшкаш? А ако жената разбере?
- В добрия случай ще подаде молба за развод.
- Направо ме е страх да питам, какво ще стане в лошия случай.
- В най-лошия случай няма да подаде.
- Скъпи, вчера оставих две бутилки водка в хладилника, а сега е само една. Защо?
- Ами… защото не съм я видял.
Жан Клод Ван Дам се напил. Влязъл в един двор и съборил кофата за боклук. Излиза стопанинът на прозореца и казва:
- Кой е там?
- Жан... Клод... Ван... Дам... - отговаря пияният.
- Ако изляза, и четиримата ще ви застрелям!
В Стани Богат водещият пита блондинка кой е най-високият връх в света . Сред отговорите е и Ботев.
А, блондинката се очудва и казва :
- Ама Ботев не е връх, той е човек!
Вървели в Африка слонът и мравката. Изведнъж мравката се усмихнала, побутнала слона и казала:
- Е, ама как тропаме, а!
Умиращ мъж към жена си:
- Обещай ми нещо, скъпа?!
- Какво, любоми мой?
- Закълни се, че като умра, няма да се любиш с никой друг.
- А ако не умреш?
- Биковете не реагират на червения цвят, само кравите.
- Защо тогава биковете се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях?
- Защото се ядосват, че ги смятат за крави.
Мъж се събужда, поглежда до себе си и извиква:
- А-а-а-а! Крокодил!
Жената до него:
- Ама снощи бях "миличко"...
- А-а-а-а! И говори!
Има два вида адвокати - такива, които познават закона и такива, които познават съдията.
Младоженци разказват:
- Брачната нощ беше зашеметяваща! Апартаментът направо се тресеше!
- И кой първи каза: "Стига, повече не мога!"?
- Съседите...
Разговор в лудницата:
- Ти чувал ли си, за Атлантическия океан?
- Да?
- Е, аз го пресякох с плуване.
- А, ти чувал ли си, за Мъртво море?
- Да.
- Е, аз го убих.
В леглото. Мъжът почва да се натиска към жена си.
- Е, хайде де, скъпа.
- Ох, не мога. Боли ме главата.
- Ама аз да не те карам да мислиш?
Една жена си говори с друга:
- Снощи тоя твоя познат, дето ме запозна с него, ме нарече мръсница!
- Ау!… И ти… какво?
- Как какво? Изгоних го от леглото заедно с приятелчетата му!
- Петьо, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Войник!
- Ама това е опасно! Може да те убие врагът!
- Тогава искам да стана враг.
Две мечки-стръвници бродят из планински град.
Едната съветва другата:
- И избирай консерва със синя лампа отгоре. Вътре месото е по-тлъсто.
Младеж отива при врачка.
Тя:
- Виждам много доларчета в твоето бъдеще.
Той:
- Богат ли ще стана?
Тя:
- Не. Ще бъдеш PHP програмист.