Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ден въликът поканил лисицата на тятър, но тя му отказала. - Ти много псуваш и ще ме посрамиш пред другите... - Няма, Лисо, ще говоря само за цветя! Лисицата се съгласила и отишли на тятъра и вълкът гледа на неговото място седи заекът. - Ей, Зайко, я се нарцис от тук, че такъв ще ти закарамфиля, та ще се обожуриш.
Животни 6,704 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момче и момиче. Момчето: — Действаш ми приспивно… — Как така? — Гледам те от две минути, а вече ми се спи… с теб… Обява: "...Пари по факса моля да не се изпращат - черно-бял е." Най-добрите мъже - държавните служители: никога не се прибират уморени от работа, а и вече са прочели вестниците. Вуте взел чипс, седнал на дивана и пуснал телевизора. Гледа - Бойко Борисов. Изгасил телевизора и пуснал радиото. И там Бойко Борисов. Изключил радиото и отворил вестника, а там... Бойко Борисов. Хвърлил вестника и казал: - Лелееее, страх ме е да отворя чипса! Мъжът неочаквано се прибира и жена му в последния момент маскира любовника си в кухнята като антична статуя. - Какво е това? - пита мъжът й. - Видях във Сидорова такава статуя и също купих. Много е модно сега! Двамата легнали да спят. През нощта мъжът станал, направил сандвичи и кафе и ги протегнал на статуята: - Огладнял ли си? - Да - протегнала ръка "статуята". - Яж, знам колко е кофти да си гладен. Когато стърчах така у Сидорова никой не се сети за мен...