Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад.
- Кво правиш бе, брато?
- Как кво правя, ям.
- Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад!
- А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна...
Майка казва на детето си.
- Не ходи толкова на дискотека, ще оглушееш!
- Да мамо, вече обядвах.
Притеснен човечец влиза при шефа си:
- Извинете, шефе, не съм получавал заплата от два месеца?
- Извинен си - отговаря с усмивка шефът.
Лъвът, царят на животните, викнал всички животни и им казал:
- Имам една лоша и една добра новина. Коя искате да чуете първо?
- Добрата! - викнали всички животни.
- В гората дойде един влак, пълен с презервативи.
- А лошата?
- Оня тъпанар заекът ги разтоварил с вилата...
Между приятели:
- Кои жени ти харесват повече - тези, които много говорят или другите?
- Кои други?
Мацка се обажда по телефона на младеж:
- Нашите заминават на вилата, ела у нас.
- А какво ще правим?
- Ще изпием бутилка вино.
- А после?
- Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината.
- А после?
- Ще потанцуваме и ще си легнем.
- А после какво?
- Как какво? Ще се чукаме до сутринта!
- Аха, разбрах намека. Тръгвам.
Един мъж започнал да се съмнява в честите посещения на жена си при гинеколога. Веднъж решил да провери и като влязъл в кабинета на доктора видял жена си и гинеколога в еротична поза.
- Какво правите?
- Правя вътрешен масаж на матката - отговорил доктора.
- Ейй, добре че съм вишист за да ти повярвам, ако бях среднист щях да помисля, че я чукаш!
Две приятелки си говорят:
- А моя пък, вчера ми разправя, че мечтае да го направи с две!
- Е, и? много мъже искат това! Ти, какво му отговори?
- Аз му казвам - ти една не можеш да задоволиш, защо ти е да разстройваш две?!
- Татко, какво означава "алкохолик"?
- Виждаш ли онези 4 коли? На алкохолика ще му се стори, че са 8, разбра ли?
- Да, татко. Само че там има две дръвчета...
Бай Ганьо,турчина и американеца пътували в самолет. По едно време самолета натежал и пилота казал, че всеки трябва да хвърли по нещо за да се олекоти самолета. Американеца хвърлил лаптопа си. Другите гопопитали защо хвърлил точно лаптопа. Той казал:
- Еми в Америка имаме много такива!
Турчина хвърлили парче лукум. Питали го, защо го хвърлил. Той отвърнал:
- В Турция имаме много такива!
Дошъл ред на Бай Ганьо. Поогледал се, поопипал се по джобовете та взел, че метнал турчина. Американеца го питал:
- Що метна турчина?
- В България имаме много такива!!!
Двама приятели си вървели. Единият паднал в дупка и другия казал:
- Съжалявам, но не мога да те измъкна.
Тогава падналият отговорил:
- Ако никой не дойде до два часа, ще изляза сам.
Между приятелки:
- Бих се омъжила само по любов.
- Аз също, ако не изскочи нещо по-добро.
Тъщата към зет:
- Скъпи зетко, имам две новини за теб: една лоша и една добра.
Зетят:
- Виждам, че си жива и здрава, кажи сега хубавата новина.
Спират един кораб за митническа проверка...
Качва се митничаря и пита капитана на кораба:
- Наркотици?
- Да, ето, два килограма чист кокаин - отговаря капитана и показва пакет ...
Митничаря (учудено):
- А оръжие?
- Да - ето два калашника и един "Макаров" ...
Митничарят (ядосан):
- Ами валута?
- Разбира се - отговаря капитана и вади едно куфарче долари.
Митничарят (шашнат):
- И всичко това е ваше?
- Не - казва капитана - това е ваше, моето е в трюма ...
Отегчен мъж в книжарницата:
- Моля ви, препоръчайте ми нещо за четене?!
- Ами... мога да ви предложа Кама Сутра!
- Е, добре де... нямате ли нещо за мъже, които все още пазят детското в себе си?!
- Ами имаме... Кама Сутра за оцветяване...
Сестра, как е новият ни пациент?
- По-добре, вече говори.
- И какво каза?
- Че се чувства зле!
Момче към фитнес инструктора:
- Искам да впечатля едно хубаво момиче - коя машина да ползвам?
- Банкомата...
Говорят си приятелки:
- Мими, никога не съм била по-щастлива! Имам си двама любовника, и единия е толкова красив, внимателен, нежен!...
- Тогава за какво ти е втория?
- Ох, затова пък вторият не е "хомо".
Дядо пита внука си:
- Какъв искаш да станеш като пораснеш?
- Ами дядо искам да стана като тате!
- Абе, той е безработен!
Габровец се вози на такси в Балкана. Пътят е много тесен. На един завой колата изхвръква от пътя и започва да пада в дерето. Шофьорът прошепнал обезумял:
- Господи! Ще умрем!
Габровецът го скастрил:
- Вместо да се обяснявaш, изключи таксиметъра!