Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Каква е дефиницията за оптимист? - Оптимист е мъж, който преди да отиде на среща, смазва ципа на панталоните си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Из разговор между две блондинки: - Какво мислиш, да преспя ли с него или не? - Преспи, щом ти харесва. - Да, ама той е един такъв съвестен? - Спокойно, тя съвестта не се предава по полов път.
Други
04.10.2017
3,194 прегледа
Следващ →
Още вицове
Математичката: - Тази редица има залитания в търсене на околен ръб.
Иванчо и Марийка се разхождали в градината. Иванчо казал: - Марийке ще ти дам пет лева ако се качиш да ми откъснеш една ябълка. А целта на Иванчо била да й гледа гащичките. Така един, два, три пъти. Майката на Марийка й се карала но тя не чувала. Един ден се разхождали и пак така. Като се качила Марийка на дървото майката на Марийка се провикнала: - Маарийке ведната слез от дървото, Иванчо ще ти види гащичките! Марийка отговорила: - Не се безпокой, майко, аз вече ги свалих.
Американците кацат на Луната. Брежнев е бесен и вика при себе си шефа на космонавтиката: - Видя ли какво направиха американците? - Видях, другарю Брежнев… - Е, тогава и ние ще направим нещо! - Какво, другарю Брежнев? - Ами … ще кацнем на Слънцето! - Ама как - та там температурата е милиони градуси… - Хм!… Ами какви космонавти сте вие - нощем ще кацнете!
Пенсионери ще празнуват златната си сватба. Дядото купил бира, малко мезе, а бабата сготвила супичка... - Дядо - казала бабата - Хайде да си облечем брачните дрехи (чисто голи) и така да хапваме? Дядото се съгласил, но като се съблякла бабата той и викнал: - Пено, да беше си поизгладила малко дрехата... Седнали да ядат. Бабата гледала с умиление как яде дядото... - Ех дядо... Като те гледам ми се стопля сърцето.... - Ми ще се стопли, тя цицата ти влязла в супата...
Един борец си кара БМВ-то, а след него карат една пожарна и една линейка. Един полицай спира БМВ-то. Вместо да отминат обаче, линейката и пожарната също спират зад БМВ-то. Полицаят се доближава до БМВ-то и иска документите на бореца. След като ги преглежда, той пита: - Абе тия двамата защо спряха след теб? Борецът отговаря: - Как защо, защото ми писна като ме спират да ме питат имам ли аптечка и пожарогасител. Ето ти аптечка, ето ти пожарогасител...