Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Из разговор между две блондинки: - Какво мислиш, да преспя ли с него или не? - Преспи, щом ти харесва. - Да, ама той е един такъв съвестен? - Спокойно, тя съвестта не се предава по полов път.
Други 3,194 прегледа
Следващ →

Още вицове

Математичката: - Тази редица има залитания в търсене на околен ръб. Иванчо и Марийка се разхождали в градината. Иванчо казал: - Марийке ще ти дам пет лева ако се качиш да ми откъснеш една ябълка. А целта на Иванчо била да й гледа гащичките. Така един, два, три пъти. Майката на Марийка й се карала но тя не чувала. Един ден се разхождали и пак така. Като се качила Марийка на дървото майката на Марийка се провикнала: - Маарийке ведната слез от дървото, Иванчо ще ти види гащичките! Марийка отговорила: - Не се безпокой, майко, аз вече ги свалих. Американците кацат на Луната. Брежнев е бесен и вика при себе си шефа на космонавтиката: - Видя ли какво направиха американците? - Видях, другарю Брежнев… - Е, тогава и ние ще направим нещо! - Какво, другарю Брежнев? - Ами … ще кацнем на Слънцето! - Ама как - та там температурата е милиони градуси… - Хм!… Ами какви космонавти сте вие - нощем ще кацнете! Пенсионери ще празнуват златната си сватба. Дядото купил бира, малко мезе, а бабата сготвила супичка... - Дядо - казала бабата - Хайде да си облечем брачните дрехи (чисто голи) и така да хапваме? Дядото се съгласил, но като се съблякла бабата той и викнал: - Пено, да беше си поизгладила малко дрехата... Седнали да ядат. Бабата гледала с умиление как яде дядото... - Ех дядо... Като те гледам ми се стопля сърцето.... - Ми ще се стопли, тя цицата ти влязла в супата... Един борец си кара БМВ-то, а след него карат една пожарна и една линейка. Един полицай спира БМВ-то. Вместо да отминат обаче, линейката и пожарната също спират зад БМВ-то. Полицаят се доближава до БМВ-то и иска документите на бореца. След като ги преглежда, той пита: - Абе тия двамата защо спряха след теб? Борецът отговаря: - Как защо, защото ми писна като ме спират да ме питат имам ли аптечка и пожарогасител. Ето ти аптечка, ето ти пожарогасител...