Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/.
- Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето?
- Как така, ма?
- Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата.
- Ми тя нали можеше да плува?
- Можеше, ама някой бил сложил табела "Плуването забранено".
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл:
- Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника.
Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се из храстите, ожулил си ръцете и наи-после се спрял пред село. Почесъл се по главата и си рекъл.
- Абе, ни съм Иван, ни съм женен, къде съм тръгнал!?!
- Какво е бързина?
- Да погледнеш през тръбата, да дотичаш до другия й край и да си видиш окото.
Баща чете сутрешния си вестник. Внезапно скача и изкрещява на сина си, който си пише домашните:
- "Десет милиона за един футболист!" Не си губи времето с глупости! Марш навън, да играеш футбол!
Младеж прави неприлично предложение на момиче. Момичето:
- Не. Само след сватбата!
Младежа:
- Ама тогава и от мъжа ти ще трябва да се крием...
- Какво може да се свали от гола медицинска сестра на нощно дежурство?
- Дежурния лекар.
- Защо къщите на боксьорите са кръгли?
- За да няма кой да ги причаква зад ъгъла!
Дете:
- Мамо, в училище ме наричат педал.
- Защо не ги набиеш?
- Ами.... такива сладури са....
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.
- Кой ми изпи кафето? - попитал заекът.
Никакъв отговор.
- Пак питам, кой ми изпи кафето?
Никакъв отговор.
- Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът.
- Аз - изправила се мечката.
- А кифлата защо не изяде?
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
- Има ли сметана?
- Нe!?!
- А сух салам?
- Не!
- Сигурно и консерви с копърка няма?
- Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща...
- Кофти търгувате тука....
- Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре?
- Съгласен...
Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита:
- Има ли сметана?
- Има!
- А черен хайвер!?!
- Има!
- Добре, дай по сто грама от двете!
- А рецепта имаш ли?
След 30 години Бербатов играе с внуците си.
- Дядо, какво има?
- А, нищо, стара футболна травма.
- Коляното ли, дядо?
- Не. Хемороиди...
Между приятели:
- Какво се е случило с теб? Защо с патерици?
- Защото преди два дена ме блъсна една кола.
- И не можеш да ходиш без патерици?
- Не зная. Докторът казва, че мога, а адвокатът казва, че не мога...
Черният рицар на черен кон искал да се омъжи за принцесата на кралството. Отишъл и почукал на портата. И отвътре се чул гласът на краля:
- Кой е?
- Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон.
- Кой черен рицар на черен кон? - попитал краля.
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш?
- Дойдох да се омъжа за дъщеря ти.
- Няма да ти я дам толкова лесно. Първо трябва да отидеш в 9-тата планина в 10-тата и да ми дадеш сапфира на дъното на езерото.
Черният рицар на черен кон тръгнал. Отишъл в 9-тата планина в 10-тата и извадил сапфира на дъното на езерото. Отишъл и почукал на портата и пак се чул гласа на краля:
- Кой е?
- Черният рицар на черен кон. - отвърнал черния рицар на черен кон.
- Кой черен рицар на черен кон?
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш?
- Донесох ти сапфира.
Кралят се замислил и рекъл:
- Сега трябва да отидеш и да спасиш чичковите червенотикеничковчета от дракона.
Черният рицар на черен кон тръгнал. Отишъл и се бил с дракона девет дни и девет нощи и спасил чичковите червенотикеничковчета. Отишъл пред портата и потропал. Отвътре се чул гласа на краля:
- Кой е?
- Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон.
- Кой черен рицар на черен кон?
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш?
- Спасих чичковите червенотикеничковчета и ти ги нося.
Кралят се замислил и рекъл:
- Иди в 9-тото кралство и го завладей.
Тръгнал черният рицар на черен кон да завладява 9-тото кралство. Бил се той сам срещу цяла армия цели седмици. Към 7-та седмица победил и го завладял. Отишъл пред портата и захлопал. Пак се обадил краля:
- Кой е?
- Черният рицар на черен кон. - отвърнал черният рицар на черен кон.
- Кой черен рицар на черен кон?
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш?
- Завладях 9-тото кралство и искам да се омъжа за дъщеря ти.
Кралят не искал да си даде дъщерята, затова му възложил последно изпитание:
- Иди в съседното село и ми го дай.
Черният рицар на черен кон тръгнал и се бил още две седмици за селото. Накрая победил и отишъл при краля. Кралят се обадил зад портите и попитал:
- Кой е?
- Черният рицар на черен кон. - отвърнал черния рицар на черен кон.
- Кой черен рицар на черен кон?
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, какво искаш?
- Донесох ти съседното село.
Кралят вече разбрал, че волята на черния рицар на черен кон била много голяма и отишъл при дъщеря си в най-високата кула. Почукал на вратата и принцесата попитала:
- Кой е?
- Краля.
- Какво искаш?
- Черния рицар на черен кон иска да се омъжи за теб.
- Кой черен рицар на черен кон? - попитала принцесата.
- Онзи черен рицар на черен кон.
- Ааа, онзи черен рицар на черен кон, ама той много грозен...
Македонците водят битка ама губят. Един войник отива при царя и вика:
- Царю губим битката. Трябва да се предадем!
Царят расърден отвръща:
- Македонец не се предава... Да бегаме!!!
- Ученици, защо се карате? - пита учителят.
- Намерихме 50 евро и решихме да ги дадем на този, който излъже по-добре.
- Как не ви е срам! На вашите години аз не съм и подозирал, че може да се лъже!
Дали петдесетте евро на учителя.
Питат радио Ереван:
- Как е бъдеще време на глагола прозявам се?
- Спя.
Пияница пребил полицай и звъни на 112 в полицията. Те вдигат и той казва:
- Ало, това 112 ли е?
Те му отговорили:
- Да!
И той им казва:
- Е вече сте 111...
- Днес ще имаме контролно.
- А калкулатори ще може ли да ползваме?
- Да.
- А транспортири?
- Също може... Така, пишете тема на контролното: "История на България през 11 век."
Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас:
- Здрасти!
- Здрасти! - отговорил неуверено.
- Как си?
- Добре съм...
- Какво правиш?!?
- Ами... опитвам се да се изсера... - отговорил малко смутено
- Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна.
- Купих си китайска кола и сега се чудя, оригинални части ли да поръчвам или може и аналози?
- Разбира се, че само оригинални китайски части, не някави си германски и японски имитации!