Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки са в гората едната казва на другата: - Какво ще правим ако се загубим? - Ще отидем у нас. - казала другата.
Блондинки 5,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Във влак, пътуваш с три часа закъснение, кондукторът иска билет от пътник. - Откъде накъде щв ви показвам билета си? Според разписанието аз вече съм си вкъщи. - Четири слона се возят в едно трабанче, кой кара? - Който има книжка! В часа по биология госпожата пита Иванчо. - Иванчо, кажи ми сега какво е пингвин. - Очевидно е госпожо, пингвина е затлъстяла лястовичка. Слона и мравката ограбват магазин.По едно време мравката казала: - Слоне бягаи,че мене ме видяха. Един баща очаква нервно в коридора на родилната зала информация за съпругата си, която ражда в този момент. Бащата е много развълнуван (както повечето мъже в тази ситуация). Лекарят излиза и бащата го пита: - Как мина докторе? Лекарят, който е много изморен, защото е работил цяла нощ, с раздразнение му отговаря: - Всичко мина нормално. Бащата е умопомрачен от щастие и го запитва отново: - Момиче ли е, докторе? - Не - Отвръща доктора. - А какво е?