Обажда се жена в мебелен магазин.
- Здравейте! Бих искала да купя най-скъпата кожена гарнитура.
Служителят (бодро):
- Здравейте! Разбира се, ще ви обслужим перфектно. Ще изпратим каталозите у вас. А как ще платите, в брой или с кредитна карта?
Жената:
- Знаете ли, нямам пари у себе си!
Служителят (грубо):
- Дочуване!
Жената:
- Просто парите са у мъжа ми...
Служителят (бодро):
- Здравейте отново!
- Докторе, какво да правя, ако температурата ми се качва?
- Продавайте я! Следващият!
- Докторе, не съм наред с корема...
- Закопчайте си палтото и никой няма да разбере! Следващият!
- Докторе, нощем не мога да заспя...
- Ами спете през деня! Следващият!
- Докторе, нещо за главата...
- Благодаря, имам си! Следващият!
- Докторе, нещо ми звъни в ушите.
- Не отваряйте! Следващият!
- Докторе, никой не ми обръща внимание.
- Следващият!