Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Безплатният секс развращава, платения - озлобява!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Постоянна клиентка в месарницата пита месаря: - Разбрах, че имате внук. Поздравления! Колко тежи младежът? Месарят, сияещ: - Четири и двеста! - и, замислен добавя: - С костите.
Професионални
03.10.2017
3,514 прегледа
Следващ →
Още вицове
Трима студенти отиват на изпит. Първият от тях, голям връзкар, сяда. Професорът го пита: - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и... - Разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда вторият, малък връзкар. - През 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби и... - Има много жертви и разрушения. - Браво, колега, отличен. Сяда третият, никакъв връзкар. - Колега, някога някъде да е падало нещо? - Да, през 1945 година над Нагазаки и Хирошима американците пускат две атомни бомби, има много жертви и разрушения. - Поименно, колега, поименно.
Отиват при мутрите двама: - Чухме, че ви трябват бивши спортисти? - Аха, вие кви сте? - Аз съм фигурист, а той е шампион по шахмат!
В град Бургас в ВХТИ по Бай Тошево време имаше студенти от братските комун.страни -имаше и чукчи . Автобус -номер 12А отиваше до университета и в него пътували две чукчи , които не били виждали никога негър . Качили се в автобуса и гледат вътре негъра ,едното бута другото и му вика облещено Ну смотри ,смотри -абезян !!!! Обаче негъра ги чул и знаел руски и се обидил и казал възмутено Я не абезян !!!! И чукчето бутнало пак другото и още по учудено му казало -Ну смотри ,смотри она говорит !!!!!
Защо ковчега на блондинката е триъгълен? Защото блондинката като си затвори очите, си отваря краката!
- Извинете! - Да имате отрова против хлебарки? - Да, колко? - Ами не съм ги броил, вие до колко работите? - До 8 часа. - Ами тогава ще отида да ги преброя и ще дойда.