Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Вероятно е ужасно да си куц! - казва състрадателна жена, докато пуска пари в шапката на просяка. - Така е, мадам... - Но още по-ужасно е, навярно, да си сляп? - Много по-лошо! - въздъхва просякът. Когато бях сляп, ми пускаха в шапката какви ли не боклуци...
Любими Герои 3,058 прегледа
Следващ →

Още вицове

Посред нощ баба бута дядото: - Абе откога не сме правили... нали се сещаш... Правят го. След това бабата казва: - Абе като беше млад, май не ти беше толкова дебел? - Като бях млад, не можеше да ми се сгъва на две. Влиза един човек в автосалон и казва: — Искам такава кола, която не просто да върви, ами да лети направо, да е суперманевренна, голяма вместимост, с отлични спирачки… — Приятел, на теб май ти трябва маршрутка! ГДБОП до Ройтерс: Арена вече я нема! линк - www.raynerape.com ---- Малкият Нострадамус пита майка си: - Мамо, какво ще има за обяд? - Ах ти, как така не знаеш... Седят си двама людоеди - намръщени, гладни та две не виждат. Единият прелиства списание за каталожна търговия и изведнъж казва: - Ей, хайде да си купим един хладилник! - За какво ни е хладилник бе, ние нямаме какво да ядем той хладилник иска… - Ей ама си недосетлив - нали ще го донесат хамали…