Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор помолил своя приятел фотограф да го замести за малко в лекарския кабинет -Не мога,нищо не разбирам от тая работа,какво ще правя ако някой дойде? -Не се притеснявай,няма кой да дойде. Фотографът се съгласил, но както си стоял в кабинета изведнъж задъхан човек влиза. -Докторе,помогни голям проблем… -Какво става!? -Докторе, жената черна, аз съм черен, а бебето бяло. -Ей верно, голям проблем -замислено казал доктора. Ти мушка ли го? -Мушках го. -Вади ли го после? -Вадих го. -И пак го мушка и пак го вади. -Да-виновно казал пациента. -Какво си направил ти бе,ти си осветил бебето!!!
Лекари 2,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек имал постоянно главоболие и решил да отиде на лекар. Когато му обяснил, че нищо не му помага, доктора казал: - Знаете ли, аз също страдам от главоболие обаче винаги се лекувам така: с жена ми си взимаме гореща вана, тя ме масажира и след това правиме секс. Опитайте - може би и на вас ще ви помогне. Човекът си тръгнал и след 6 месеца се върнал усмихнат. - Докторе, бяхте прав, вече успешно се справям с главоболието. Докторът му отвърнал: - Радвам се, че ви помогнах. Човекът му благодарил още веднъж и вече тръгвайки се досетил: - Ах забравих да ви кажа - имате страхотна къща...! Съобщение на Пресцентъра на Президентството: "Вчера с указ на Президента Стоянов бе убита муха. След акта указът беше върнат отново на президентското бюро." Изпит по Физика: - Колега, зле е, но хайде, последен въпрос. Отговорите ли - 3. Значи, пътувате във влак, топло ви е. Какво правите? - Събличам си якето - отговаря студентът. - Пак е горещо... - Ами, отварям прозореца. - Така! Ха сега кажете каква е скоростта на вятъра! - Амии... Равна на скоростта на влака. - Съжалявам. Двойка. Влиза следващия студент, пак същия въпрос. Така са скъсани поне 5-6 студента. Влиза последния. Отново същия решителен въпрос: - Пътувате във влак, горещо Ви е. Какво правите? - Събличам си якето. - Пак е горещо. - Събличам си пуловера. - Пак Ви е горещо, колега. - Събличам си ризата. - Но пак е горещо. Какво правите по нататък! - Нервничи вече доцентът. - Събличам си потника. - После? - Абе, гащите събувам, ама прозореца не отварям! - Докторе, жена ми изневерява, а на мен обаче не ми растат никакви рога?! - Това е в преносен смисъл, не растат рога наистина! - Слава богу, а аз си мислех, че нещо с калция не ми е наред... Чък Норис срещнал Исус веднъж. На Бог му се наложило да повика ченгетата.