Разковор в аптека:
- Имате ли черни презервативи?
- Защо точно черни?
- Един колега почина и искам да изкажа съболезнованията си на жена му.
Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала:
- Какво правиш.
- Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето.
- Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса.
Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал:
- А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости...
Мечо Пух казва на Прасчо:
- Прасчо, Прасчо! Кристофер Робин ни даде 10 делви с мед - по 8 за всеки!
- Мечо Пух, как така по осем? 8+8…?
- Аааа, не знам. Аз мойте осем вече ги изядох.
Обаждане до полицията:
- Откраднаха ми часовника!
- 5 без 15 е господине, приятен ден.
Жена обижда мъжа си:
- Била съм глуха и сляпа, когато се омъжвах за теб!
- Виждаш ли, от какви болести съм те излекувал, - отговаря мъжът.
Двама наркомани се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия:
- Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си?
Другият наркоман се обажда:
- Не ставай! Знам го аз тоя номер - ти ще станеш, а тя ще седне!
На входа на стадиона:
- Момченце, откъде имаш толкова скъп билет?
- Татко го купи.
- А той къде е?
- Вкъщи, търси билета...
Немец е в България. След някой ден започнал, като се запознава с българи да им оглежда ръцете. Попитали го защо прави така, а той:
- Като ви гледам какви пътища сте си направили, си мисля, че нещо трябва да не ви е наред с ръцете.
- Какво правиш в работата си?
- Работя.
- На работа всички работят. Какво точно правиш?
- Спя!
- ???
- Аз съм охрана.
Един шут чел на кралицата виц. Прочел го един път, прочел го втори път, прочел го трети път. Накрая кралицата казала:
- Ееееее стига си го чел този виц! Разбрах го вече!
- Да Ваше величество, но аз още не съм го разбрал.
Една жена имала две кучета - Нова и Мода. Един ден ги пуснала навън да се разходят и когато трябва да се приберат тя излязла на терасата по хавлия и започнала да вика:
- Нова Мода, Нова Мода!
На другия ден всички жени били по хавлий.
Катаджия спира Мерцедес 600. Проверя документите - всичко е наред, шофьора e с колан, има аптечка, пожарогасител...
Шофьорът пита:
- Мога ли да си продължа?
Катаджията:
- Ами ако не се чувствате гузен... моята заплaта е 350 лв...
- Моя мъж не пие, не пуши, пере, глади, мие чинии..
- Хм, това не е мъж, а просто някаква жена!
- Снощи се прибрах по-рано вкъщи и, представи си, заварих жена си с един италианец!
- И какво му каза?
- Какво да му кажа? Да не би да знам италиански!
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата.
- Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка...
- За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...
Кон влиза в бар и казва на бармана:
- Дай ми една сода!
А той отвръща:
- Не искаш ли бира?!?!
- Не бе, с каруцата съм!
- Келнер, ние със съпругата ми отбелязваме 25 години съвместен живот. Някакво вино да ни препоръчате?
- Кажете първо дали искате да празнувате или да забравите?
Носорог пита динозавър:
- Абе, Ной добави ли те като приятел у Фейсбука?
- Ми, не.
- Кофти.
Новобрачна двойка вкъщи. Той монтира огледало:
- Достатъчно е само един дюбел отгоре, втория отдолу въобще не е нужен.
Тя:
- Щом са направени две дупки - трябва да се използват и двете!!
Той:
- Добре, довечера преди лягане ще ти напомня за това...
Мравка се разхожда с гъсеница на гърба. Среща я друга мравка и я пита:
- Мравчо, какво е това на гърба ти?
- Космодиск!
- Скъпа, моля сипи портокалов сок, препечи филийки, закуската е почти готова!
- Супер, а какво ще закусваме?
- Портокалов сок и препечени филийки!