Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо не ми вдигаш телефона? - Бях в банята. - Три месеца?
Разни 3,530 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама бащи. - В кое училище записа сина ти тази година? - Ами в икономическия техникум. А ти твоя? - Еми, в училище за бавноразвиващи се..- казал тъжно човека. - Ми щом го влече... - Какво е казал Нострадамус преди да умре? - Гледайте, хора, сега ще умра! - Защо слави трифонов е в журито на музикидол? - Защото иначе щеше да се яви на конкуса! Мутра влиза в автомобилен салон и казва на продавача: - Искам нов Мерцедес. - 600 ли? - пита продавачът - Да, в лимоново жълт цвят. - Добре. - А, и да не забравя, да е на зелени точки. - Ще го направим. - И последно - искам салонът да е направен от кожа на динозавър. - Ама, чакайте! Предния месец не поръчахте ли Вие, точно такъв Мерцедес? - Аз бях! Само че на онзи му се напълни пепелникът... Отчаян мъж стои и в бара и като замръзнал! Не реагира! Отива един рокер да се заяжда с него. - Ей, ставай! Нашия стои. - Ставай, копеле! Не реагира. Рокерът му изпива водката на екс и пита: - А сега пак ли ще мълчиш, бе, а!? - Ами какво да кажа? - проговаря най-сетне нашия - Обраха ме. Напуснах работа. Разведох се. Оперираха ме. Дъщерята бременна и не знае от кого. А сега и ти, идиот такъв ми изпи водката с отровата, дето си я бях приготвил...