Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момченце дърпа конец зад себе си. Вижда го жена и го пита: - Хей, момченце, защо дърпаш този конец? Момченцето: - Ами какво? Да го бутам ли?
Деца 13,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излиза студент от изпит. Колегите му го питат: - Е, какво стана? - Мисля, че изкарах. - А какво те пита? - Знам ли - питаше ме на английски. Мъж се прибира пиян вкъщи: Жената: - Каде си ходил да пиеш пак бе? Мъжът: - А не аз ходих да играя шах у един авер! Жената: - А тогава защо миришеш целия на алкохол? Мъжът: - Ами на какво на шах ли да мириша? В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: - Трябва да ти върви през следващта година! - Защо? - Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви! Лилипут среща Веско Маринов. - Веско, приятелю, израснах с твоите песни! Два заека от гората си купили шише ракия. Сядат да пият, обаче нямат нищо за мезе. Гледат - на едно дърво седи врана с парче сирене в човката. Единият отива до дървото и казва: - Мараба, врано! Тя мълчи. - Искаш ли да поркаш с нас? - ДА! - изграчила "проклетата" птица. Сиренето пада, зайците го взимат и си пият и мезят сами. На следващия ден зайците отново мъкнат шише ракия и пак нямат мезе. На дървото отново седи враната с парче сирене. - Врано, искаш ли да поркаш с нас? Мълчание... Заекът вади чаша и започва да налива... - Стига ли ти толкова? Враната: - Да! - изцепила се оная пак... Сиренето пада и... т.н... На третият ден всичко се случва отново. - Врано, ще поркаш ли? Мълчание... Заекът налива... - Стига ли толкова? Мълчание... - Ти кво, ма? Мислиш си, че искам да те прекарам ли? - ДА!