Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ох, как ме болят бъбреците... - Лъжеш! - О да, забравих че те са зад граница!
Разни 1,938 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един програмист умрял и попаднал при Свети Петър. - Kажи сега - казал му той. Kои са повече добрите или лошите дела? -Ами, има и лоши, има и добри. На кантар са. -Добре.Тогава къде искаш да отидеш - в рая или в ада? -Ами, зависи.Трябва да видя какво е и на двете места. Ангелът го води първо в рая.Там красиво,прекрасно ама и много скучно Отиват в адаТам купон, весело, живо! -А-а-а, искам да остана тука! Добре.Останал. Още щом ангелът излязъл,в ада всичко се променило.Точно преди да го потопят в катрана програмистът изцвърчал: -О-о-о, не!Нали тук беше различно -Млъкни, бе нерез! Това беше DEMO версия Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи. Преподавател в УНСС гони от изпит по икономика блондинка. Деканът бесен го привиква: - Какво си позволявате вие? Знаете ли кой е баща й? А!!?? Преподавателят, почти плачейки, казва: - Зная, но не можах да издържа! Когато я попитах дали знае какво е "лизинг", тя игриво ми обясни, че прави орален секс само на приятеля си. Но когато я попитах какво е клиринг, тя уверено каза, че това е пиърсинг на клитора и даже можела да покаже..Не издържах!!!! Мъж се хвали на приятелите си в кръчмата: - Най-после си намерих работа. Утре отивам. Казват, че мястото е супер, там всички били, като едно семейство. На следващият ден, същият човек влиза мрачен в кръчмата. - Кво стана, бе? - питат другите. - Кво, кво, верно са като семейство, а началникът е в ролята на тъщата.... Малко дете и майка се возят в маршрутка. Минали покрай паметника Левски и майката казала: - Сине, това е паметника на Левски. Тук са го обесели. Детето учудено гледа и пита майката: - Мамо, ама един по един ли са ги бесили или целия отбор с все треньора.