Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Светско общество. Вечеря. След втората бутилка шампанско поручик Ржевски се изцепва на висок глас: - Дами и господа, отивам да се изпикая! Седяща до него, Наташа Ростова поучително му прошепва: - Но поручик, но как може така да се говори? Като образован и културен човек следва да кажете: "Отивам да погледам звездите". След като сконфузено се поправил, Ржевски излязъл. Пет минути по-късно се връща и протяга веднага ръка към пълният с искряща течност бокал. Неспособна да потисне женската си природа, Наташа Ростова казва: - Поручик, а Вие поне да си бяхте измил ръцете! Поручикът невъзмутимо: - О, не се притеснявайте, мадам! Телескопа го държах с другата ръка...
Любими Герои 3,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Връща се митничар от работа и сварва в коридора чужди обувки. Разярен влиза в спалнята и почва да търси. Гледа в гардероба нищо, гледа зад пердето - нищо, погледнал под леглото а там един гол мъж му подава $100. Взел той парите изправил се и казал: - Странно и тук нищо. Мъжа: - Ало, скъпа, тази вечер ще се прибера късно, тук у Генко сме спретнали един белот. Жената(шепне): - Генко, чу ли? Tе играя белот у вас. Жена се пуска по парапета на стълби, но имало забит пирон на парапета и тя се разпрала отдолу. Отива на лекак да я шият и той пита: -С какъв размер да ви я зашия? Тя се замислила, по това време минала една мед. сестра. -Ами докторе направи ми я като на тази сестра. -ААА, като искаш като на тази сестра, ще трябва да се пуснеш още веднъж по парапета! Ние харчим пари, които нямаме, за вещи, които не са ни нужни, за да направим впечатление на хора, които не може да търпим! Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?