Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Дете: - Мамо, в училище ме наричат педал. - Защо не ги набиеш? - Ами.... такива сладури са....
Ученически 12,412 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Обичаш ли ме? - Да. - Ще се ожениш ли за мен? - Не. - Слизай! Между ученици: — Баща ми ме хванам, че пуша. — И кво? — Накара ме да изпуша цяла кутия. — И какво? Изпушил си ги? И всичко е наред? — Да. Сега чакам да разбере, че пия. - Защо в САЩ има само две партии? - Защото има само две сексуални ориентации - консервативна и демократична. Катаджия маха с палката и шофьорът послушно спира. - 5 лева, - се четяха по очите на шофьора. - 20 лева, - отговори с поглед катаджията. - Нарушаваме, а? - строго каза катаджията, търсейки с поглед нарушения. - Абсолютно не! - бодро отвръща шофьорът. - Нарушаваме, а? - повтори катаджията. По погледа му вече се четяха"15". - Абсолютно не, - отново каза шофьорът, протягайки 10 лева. - Следващия път ще ви глобя - измърмори катаджията, прибирайки парите. Трима приятели - лекар, архитект и адвокат спорили какъв е бил Господ по професия. - Хирург, естествено. - казал лекарят - Извадил от Адам едно ребро и направил Ева. - Неее! - рекъл архитекта. - Бил е архитект - в началото нали е било хаос, и той от хаоса е създал земята, горите, планините.. - А хаоса кой го създаде - прекъснал го адвоката.