Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момиче пита своя любим: - Скъпи, къде ще направим нашата сватба? - Във фотошоп.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жената: - Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди. Мъжът: - Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
Семейни
04.10.2017
6,252 прегледа
Следващ →
Още вицове
Час по биология. Учителката задава въпрос: — Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: — Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. — Най-сладкото нещо госпожо е сексът. — Мръсник – възмущава се учителката. — А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж – обобщава Иванчо.
Какво си мисли блондинката като види бананова кора на пътя пред нея? -Е,няма как.Пак ще падна
Мутра седи на прозореца и гледа навън през дулото на пистолета. Отдолу минава друга мутра, заковава колата, смъква прозореца и се провиква: - Тиква, к`во прайш, бе? - Гледам слънчевото затъмнение. - Що го гледаш през пистолета, бе? - Как що, бе? Вчера казаха по телевизията, да не се гледа с невъоръжено око...
Началник обяснява на новата си секретарка блондинка: - Щом звънне телефонът, вие трябва да се обаждате веднага! - Че защо пък аз? Те само вас търсят!
Малкият Иванчо дочул шум от спалнята на родителите си. Отворил вратата и що да види – майката яхнала бащата и се друса върху него. Смутена майката казала: - Нали знаеш Иванчо, баща ти има голямо шкембе и аз се опитвам да му го спадна. - Не се мъчи - казал Иванчо - съседката му го надува всяка сутрин.