Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Който разбира жените, той ги сменя като носни кърпички.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
-Седни си, Радославе - слаб 2! - Е, госпожо, не може ли поне 3? - Радославе, да не издребняваме - 2! Учителка в Езикова гимназия - Пловдив
Бисери
03.10.2017
3,038 прегледа
Следващ →
Още вицове
Между приятели: - Кои жени ти харесват повече - тези, които много говорят или другите? - Кои други?
Учителката ужасена: - Изприщва ми се косата от вас!
А знаете ли кое е най-страшното? Когато БАБА ви каже, че трябва да отслабнете!
Две петгодишни лапенца си говорят: - Аз винаги съм се чудил какво е това нещо между краката ми.. - Знаиш кво аз ше питам тати и той ще ми каже.. И така едното питало баща си.. - Тате каво е това между краката ми бе? - Ами синко - извадил бащата члена си - това е един много важен орган, виж го само перфектен е. На другия ден едното дете казало на другото.. - Аз вчера питах тати - и детето си събуло гащите - това е един много важен орган, ако беше 5 сантиметра по-къс щеше да е перфектен...
Две жени се събрали да пият кафе, и по едно време едната вика на другата: - Пък да знаеш, мила, вчера се прибирам в нас и гледам - моя застанал на средата на кухнята и си лъска бастуна,ама яко ти казвам. - Олеее... - възкликнала другата. -И ти кво? - Е, как кво? Ами, лапнах му го на секундата. - Ама, защо? Нали викаше, че не ти е приятно? - Абе да, ама по-добре три пъти да си изплакнеш устата, отколкото веднъж да миеш целият таван .