Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Извадки от инструкция на японски принтер:"...ако принтерът започне да "дъвче" хартията, не се притеснявайте - това не е дефект. Към вашия инсталационен пакет са добавени безплатно драйвери за оригами..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Приятелката ми е като мобилен телефон. - В смисъл - такава малка? - Не, в смисъл - като свърша парите, не ми говори.
Разни
03.10.2017
1,541 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива един пенсионер на доктор: - Докторе, вече трети ден не мога да пикам. - Съблечете се. Съблякъл се. - Ами членът ви е вързан. Пенсионерът удряйки се по челото: - Уф...пак съм забравил да купя хляб.
Двама моториста си говорят: - Как я караш брато ? - На задна
Върви човек през пустинята и умира от жажда. Насреща му бедуин. - Вода... Вода... - едва произнася човекът. - Нямам вода - отговаря бедуинът, - но продавам вратовръзки. Искаш ли? - Не. Продължил да пълзи нататък човекът и гледа друг бедуин. - Вода... Дай вода... Бедуинът: - Нямам вода, но продавам вратовръзки. Искаш ли? - Не... С последни сили човекът продължил през пустинята и изведнъж пред него се появил оазис. Щастлив, че е спасен, нещастникът се насочил към портата, но в момента, в който влизал, пред него изскочил въоръжен страж и му казал: - Съжалявам, без вратовръзки не пускаме!
- Ало, пътна помощ ли е? - Да, кажете. - Стана една катастрофа... Да дойдете да прибирете колата. - На кой адрес? - На "Евлоги Георгиев" № 42, 44 и малко на 45.
Един човек си седял в обществената тоалетна. По едно време се оказало, че няма хартия. Човекът разбърникал джобовете си, нищо не намерил, което може да се използва. Принудил се да отиде до другата кабинка да поиска хартия и казал на този, който бил в нея: - Извинете за безпокойството, при вас има ли хартия? - Не! - Добре, ами някакъв вестник, хартия, нешо нямате ли, което да ми свърши работа? Каквото и да е! - Не, нямам! - Добре де, не може да нямате нещо за писане поне! - А, за писане... Има!... Ето ви една химикалка!