Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Син пита майка си: - Мамо, аз вярно ли съм се родил през нощта? - Да! - Е, надявам се не съм те събудил.
Семейни 3,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Динозавърче пита майка си: - Мамо, ние като умрем, ще отидем ли в Рая? - Не, синко.. - Нима казваш, че ще отидем в Ада?? - Не синко, няма.. - А къде ще отидем тогава! - В музея, синко! Звънях на моя съпруг пет пъти, но не си вдига телефона. Написах му SMS: "Скъпи, надраскали са колата." И опаа - за 7 минути 15 пропуснати обаждания. - Има само две причини, които ви пречат да станете топ-модел. - Какви са? - Вашите крака. Мъж се прибира вкъщи и заварва жена си в леглото с негов приятел. Взима пистолета и го застрелва. Жената станала от леглото и казала с укор: - Ти затова остана без приятели... Двама приятели седят в едно заведение. Пият по трето питие. Към 11. 30 започват да гасят лампите в заведението. Единият казва "ела да отидем в къщи, има две бирички в хладилнилника, да отидем да ги цицнем. Отиват, домакинът казва, "влизаме много тихо, да не събудиме жената, защото ще стане и ще ни издуши" Влизат, домакинът вади биричките , гостенина иска да пикае. Домакинът казва: Първата у десно, да не се пъхнеш у лево, щото там спи жената и ще стане да ни издуши. Госта ляво/дясно/ляво/дясно/ и се пъха в дясно. Там вижда мъж и жена в леглото. Връща се при домакинът и казва: При жена ти лежи един мъж. А той отговаря: не викай толко силно БИРИЧКИТЕ СА САМО ДВЕ ! ! !