В един бар съм и забелязвам две хубави момичета ме гледат. Минавам покрай тях и чувам "Nine" да прошепва едната на другата. Почувствах се поласкан, и предположих, че ми дават оценка 9 от 10, та после разказах на жена си. А тя:"Доста ще те разочаровам, но като минах покрай тях ги чух да си говорят на немски."
В бар се срещат двама боксьори, стари приятели - единят е тежка категория, а другия е лека. И двамата са в лошо настроение. Пръв проговаря боксьорът тежка категория:
- Бесен съм! Днес заварих жена си с някакъв нещастник, не стига ами взе и нещо да ми се обяснява - отковах му един и го проснах в нокаут!
- Верно ли бе - възкликнал другия - И при мен същото! И като ми пречерня, нахвърлих му се и - ляв, десен, ляв,десен, ляв, десен...
- И какво стана? - пита първият.
- Ами нищо, ама по едно време усещам - водя по точки!