Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В бар се срещат двама боксьори, стари приятели - единят е тежка категория, а другия е лека. И двамата са в лошо настроение. Пръв проговаря боксьорът тежка категория: - Бесен съм! Днес заварих жена си с някакъв нещастник, не стига ами взе и нещо да ми се обяснява - отковах му един и го проснах в нокаут! - Верно ли бе - възкликнал другия - И при мен същото! И като ми пречерня, нахвърлих му се и - ляв, десен, ляв,десен, ляв, десен... - И какво стана? - пита първият. - Ами нищо, ама по едно време усещам - водя по точки!
Спортни 3,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена казва на мъжа си, че се е повредило кранчето в банята, а той троснато отвърнал: - Аз да не съм водопроводчик!?! След няколко дена тя отново се оплакала, но този път от повреда в елинсталацията. - Скъпа, не съм електротехник! Прибира се една вечер мъжът и намира всичко оправено в къщи и пита кой го е оправил: - Комшията от втория етаж. - И какво поиска в замяна? - Да му направя една торта или да ми обърне хастара. - И ти коя торта му направи? - Ха! Аз да не съм сладкарка! В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона! Фейсбук е единственото място, където е нормално да говориш на стената. Пристига в български завод японец - на обмяна на опит. Гледа навсякъде, обикаля, записва... След един месец го питат: - Е, какво ви харесва при нас? - Ами децата... много хубави дечица имате. - А нещо друго? - Ами как да ви кажа... Абе много хубави деца имате. - Може би не ни разбрахте. Имаме предвид - нещо от производството ни харесвате ли? - Ами много хубави деца имате... Обаче всичко, което го правите с ръцете си, е ужас... Президентът на Русия идва на почивка в САЩ. По време на обиколката си среща Американския президент близо до Ниагарския водопад. Двамата разговарят: - Моите хора са страшно верни - казал руския президент. - Не, не, моите са по-верни - отвърнал американския. Така спорили дълго време. Накрая руският президент предложил да изпитат верността на хората си, като ги накарат да скочат във водопада. Двамата президенти извикали по един човек от охраната си. - Скачай във водопада -к азал американския президент на своя телохранител. - Не мога, сър, имам жена, деца. - Скачай - заповядал руският президент. Войникът се приближил до водопада и скочил. Долу го хванали с предпазните мрежи. Американският президент, впечатлен, се приближил до руския войник и му казал. - Никога до сега не съм виждал такава вярност. Какво те накара да скочиш? - Е, как какво? -отвърнал войникът - Та нали имам жена, деца.