Сервитьор от елитен ресторант започнал работа в НСБОП. Питат го приятелите му:
- Е, как е на новото място?
Бившия сервитьор:
- Нормално! Чиста работа, клиентите са същите, само, че бакшишите са много повече и те тичат да ми ги носят.
- Обвиняеми, разкажете как стана всичко?
- Ами седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се на маслото, и падна върху ножа. И така 7 пъти...