Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Братче и сестриче се карат за последния бонбон от кутията. Майката казва на момченцето: - Защо не отстъпиш на сестра си? По-умният винаги отстъпва. - Да не съм толкова глупав - да съм по-умен?
Семейни 5,232 прегледа
Следващ →

Още вицове

Професор изпитва бъдещ юрист. - Разяснете ми понятието "измама" - казва професорът. - Измама ще бъде, ако ме скъсате, господин професоре. - Какво искате да кажете? - Ами, според закона, всеки, който използва незнанието на другия в негова вреда, може да бъде обвинен в измама... Всички деца си имат въображаеми приятели, само децата - каратисчета си имат въображаеми неприятели. Чукче пита баща си: - Татко, защо говорят за нас, че сме глупави? - Защото сме… и чука два пъти с пръст по масата. - Я, татко, някой чука, ще ида да отворя. - Стой, глупак такъв. Аз ще отворя. Софиянец заговаря гост на столицата: — Извинете, не сте тукашен? — Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва? — Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато. Учителка се запознава с първокласници: - Ти как се казваш? - Тошко. - А какъв е твоят татко? - Ами той работи в месокомбината, като директор. - Седни Тошко на първия чин! - Ти как се казваш? - пита тя следващото дете. - Васко. - А какъв е баща ти? - Шеф е на Винпрома. - Сядай и ти на първия чин! - А ти как се казваш? - обръща се към трето дете. - Сашко. - А твоят баща къде е? - В Държавна сигурност. - ?!!…Така!… Вие двама седнете на втория чин, а ти Сашко седни на пръвия. А така! И какво прави баща ти в Държавна сигурност? - Не знам, едва вчера го прибраха.