Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно момиченце си ходи по улицата и реве... Един мъж го среща и го пита: - Момиченце, защо ревеш? - Ми днес родителите ми умряха в катастрофа, брат ми се удави, къщата ни изгоря... Ебати гадния ден, как да не рева? - отговаря то. Мъжът си разкопчава панталона и му казва: - Да наистина ти е гаден ден...
Черен хумор 1,616 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един полицай спира една пияница. -Моля духнете дрегера.-казал полицая. -Не мога, асматик съм.-казал пияницата. -Дайте да ви вземем кръв.–казал полизая. -Не мога диабетик съм.-казал пияницата. -Добре.Слезте от колата и вървете в права линия на бордюра.-казал полицая. -Е добре де!Пиян съм! Пияно момче се вози в автобус. Няколко пъти той без да иска блъска момиче стоящо пред него. На момичето най-накрая и писва. - Извинявай ти още малко и направо ще легнеш върху мен! ... Пияният младеж съвсем невъзмутимо отвърнал: - Айдеееее, размечтахме се ... След балета трябва задължително да се гледа опера, за да не се чувстваш адски дебел. Вие се надявате да получите тройка на изпита. Ще получите, но от това няма да ви стане по-леко.. Едно момче и едно момиче отиват пред една аптека, момчето влиза и с най-невинният детски глас пита: -Извинете, случайно да имате предпазни средства? Аптекарката го гледа учудена, и му казва на висок глас: -Абе младеж, тука е АПТЕКА, а не МИНИСТЕРСТВО НА ОТБРАНАТА!