Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-популярната татуировка сред съвременната китайска младеж: "Made in China".
Разни 1,691 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителка по история в НТБГ: - Аз не ви казвам да четете учебника, а да ми кажете какво пише в него! Човек пътува през пустинята на камила. Изведнъж камилата си изкълчила крака. "Е, това беше - помислил си човекът - тука си и загинах в тая пустиня". Изведнъж гледа табела "Ремонт на камили". Издърпал той камилата някак си до работилницата. Гледа отвън стои механик. Човекът: - Камилата ми си изкълчи крака! Механикът: - На канала! Замъква човекът камилата и я качва на канала. Механикът се приближава, взема две тухли и трясва с тях камилата по яйцата. Камилата надава вик и изчезва със светлинна скорост. Мъжът: - Кво направи бе? Как ще я стигна сега тая камила… Механикът: - На канала! В чакалнята на спешното отделение в болницата доктор говори с мъж. Доктора: - Е, какво се е случило с него? - Седим си значи с него, чакаме още приятели за петъчна разпивка. Решихме да вземем някоя водка, докато чакаме, че да не скучно. Дадох му пари, пратих го до магазина, а аз приготвям разни мезенца. Всичко да е тип-топ. - Да, така си трябва. - Да, ама т’ва копеле, да вземе да види неква кристална гарафа, че и да вземе да я купи. А за водката да няма пари! - Хм, ама съвсем ли? - И за малка бутилчица даже! - Знаете ли, аз на ваше място, да ме прощавате, ама тази гарафа щях да му я напъхам в задника! - Ама докторе, вие всичко знаете, тогава що питате?! Бай Ганьо, американецът и турчинът умрели и отишли в рая. Там Св.Георги ги предупредил да ходят където поискат, но да не стъпват на сините облачета. На първия ден американецът се връща с една ужасно грозна жена.Другите го попитали: - Ауе, човек! Къде я намери тая скучубра??? - Мани, мани! Стъпнах на синьото облаче. На другия ден турчинът се върнал с още по-грозна, защото също стъпил на синьото облаче. На следващия ден Бай Ганьо се връща с уникално красив топ модел и го питат: - Олееее, къде я намери тая бе??? Той си замълчал, а тя отговорила: - Мани, мани! Стъпих на синьото облаче... - Дайте ми две безалкохолни бири! - За съжаление нямаме! - Ами...тогава кутия цигари без никотин! - Няма. - Тогава какво има?! - Има презервативи с дупчици. Ще искате ли?