Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млада жена е на прага на квартирата с куфар в ръка: - Мамо, връщам се да живея при теб! - Знаех си, че мъжът ти не е стока! Изневери ли ти? - Не точно! Хвана ме съвсем неочаквано с един негов приятел... - Ясно...Оказва се, че е по-отвратителен даже, отколкото съм предполагала!
Семейни 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 000? Добре, знаеш къде са парите. След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало, да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка cи? Колко? 300 000? Добре де, купи си, знаеш къде са парите. Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, на кой е тоя телефон, бе? Обаждане до поддръжката: - Не мога да вляза в Интернет! - Знаете ли с каква операционна система сте? - Разбира се, че знам: Фейсбук. В болницата. В коридора пред операционната нервно ходи мъж. Един час, два, три... Накрая излиза хирурга и тъжна физиономия казва на мъжа: - Имам лоша новина. На третия час от операцията вашата майка... Мъжът нетърпеливо го прекъсва: - Това не ми е майка. Това е тъща ми! Хирурга: - Добра новина. На третия час от операцията... Един симпатяга отива при доктора. - Докторе, членът ми е изкривен наляво! Огледал го докторът и го пита: - Много чикии правиш ли? - Не, докторе.. - Тогава не мога да ти помогна. Няма страшно, ще си стои крив наляво. Тръгвайки си, симпатягата на излизане пита: - Ами ако правя много чикии? - Само сменяш ръката, мойто момче и всичко ще е наред.. По-добре да паднеш духом, отколкото да духаш паднал!.