Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама пияници в кръчмата: - Как е? Ожени ли се вече? - Не. Колко години идвам в тази кръчма и още не съм срещнал подходящата жена.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Щирлиц
Щирлиц отваря с труд очите си и си мисли: "Ако съм у тях съм щандартен фюрер Щирлиц, а ако съм у нас съм полковник Исаев". - Ама, че сте се натряскали, Вячеслав Тихонович!
Щирлиц
03.10.2017
7,155 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съвестта ми е чиста... защото не я използвам.
Една зима Бил Клинтън гледал от прозореца на Белия дом, когато за свой ужас видял, че по снега на моравата с урина е написано „Президентът трябва да умре". Ядосан на охраната си, той наредил пълно разследване. - Искам отговор до довечера - извикал президентът, - иначе всички сте уволнени. Същата вечер шефът на охраната предпазливо се приближил към Клинтън. - Имаме една лоша новина и една много лоша новина. Коя искате да чуете първо? - По дяволите - въздъхнал Бил. - Първо ми кажете лошата новина. - Взехме проба от урината и получихме резултатите - това е урината на Ал Гор. Клинтън провесил нос. - О, не - изпъшкал той. - Чувствам се предаден. Собственият ми вицепрезидент да направи такова нещо. По дяволите. Каква е много лошата новина? Шефът на охраната отговорил: - Почеркът е на Хилари.
- Какво предпочиташ да имаш - три хиляди лева или три деца? - Три деца. - Защо? - Защото сега имам осем.
"Тук беше Пешо", "Тук беше Мишо", "Тук беше Стоян"... Уж най-обикновени надписи...Но защо се нервя, защо??? От почерците ли е...или защото ги чета вкъщи в гардероба?
Как да се избавите от въшки. Смесвате внимателно добре стрит тухлен прах с червен пипер. С получената смес поръсвате заразеното място. Начин на действие: както се разхожда, въшката, без да иска, вдишва от червения пипер, кихва, удря си главата в тухлата и се утрепва сама!