Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Щирлиц отваря с труд очите си и си мисли: "Ако съм у тях съм щандартен фюрер Щирлиц, а ако съм у нас съм полковник Исаев". - Ама, че сте се натряскали, Вячеслав Тихонович!
Щирлиц 7,155 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съвестта ми е чиста... защото не я използвам. Една зима Бил Клинтън гледал от прозореца на Белия дом, когато за свой ужас видял, че по снега на моравата с урина е написано „Президентът трябва да умре". Ядосан на охраната си, той наредил пълно разследване. - Искам отговор до довечера - извикал президентът, - иначе всички сте уволнени. Същата вечер шефът на охраната предпазливо се приближил към Клинтън. - Имаме една лоша новина и една много лоша новина. Коя искате да чуете първо? - По дяволите - въздъхнал Бил. - Първо ми кажете лошата новина. - Взехме проба от урината и получихме резултатите - това е урината на Ал Гор. Клинтън провесил нос. - О, не - изпъшкал той. - Чувствам се предаден. Собственият ми вицепрезидент да направи такова нещо. По дяволите. Каква е много лошата новина? Шефът на охраната отговорил: - Почеркът е на Хилари. - Какво предпочиташ да имаш - три хиляди лева или три деца? - Три деца. - Защо? - Защото сега имам осем. "Тук беше Пешо", "Тук беше Мишо", "Тук беше Стоян"... Уж най-обикновени надписи...Но защо се нервя, защо??? От почерците ли е...или защото ги чета вкъщи в гардероба? Как да се избавите от въшки. Смесвате внимателно добре стрит тухлен прах с червен пипер. С получената смес поръсвате заразеното място. Начин на действие: както се разхожда, въшката, без да иска, вдишва от червения пипер, кихва, удря си главата в тухлата и се утрепва сама!