Един мъж се прибира от работа и намера своята жена блондинка много разтревожена.
- Какво е станало скъпа?! - пита мъжа.
- Извадих няколко купчета лед от фризера, сложих ги в една тава с вода и сега немога да ги намеря! - отговаря блондинката.
Връща се един пияница у дома в 1.00. А на вратата жена му с тояга в ръка:
- Защо се прибираш толкова късно? Виж часовника сега бие 1 часа посред нощ.
Веднага идва отговорът:
- Е к`во искаш и нулата ли да бие???