Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да се ядосваш означава да се наказваш за грешките на другите.
Бисери 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка отива при личния си лекар. Веднага щом я вижда, докторът казва: - Съблечете се и легнете. А тя: - Докторе, днес наистина съм болна. Съпрузи се прибират с колата си след гостуване при техни приятели. Жената подпийнала и развеселена започнала да прави свирки на мъжа си.Започнала да се съблича и след минута вече била върху него. Както правили див секс докато мъжът шофирал, изпуснал завой и се блъснали в едно дърво. Мъжът се заклещил в ламарините, а жена му гола-голеничка стои край пътя и се вайка. -Ами сега, какво да правим? -Отиди до бензиностанцията и извикай помощ! -Но аз съм чисто гола! -Хайде, вземи обувката ми и си прикрий п******. Влиза в бензиностанцията, прикривайки интимните си части с обувката и всички се обръщат към нея с изцъклени очи -Помощ, помогнете ми, катастрофирахме с мъжът ми и той се заклещи... -Е как да помогнем, той бая надълбоко се е заклещил! - Поручик, подарете ми някакво приятно цвете. - Разбира се, мадам, - казва поручикът и й връчва члена си. - Какво пък цвете е това? - Но пък приятно. Ако се превърнете в радиационен мутант с деформирана глава, затворете прозореца! На никой не му се гледат такива работи. Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: - Господине, вие тука ли живеете? - Да-а-а... - Кажете на кой етаж, за да ви помогна? - На четвъртия... - Добре елате, а коя врата? - Където и да е - все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. - Господине, вие тука ли живеете? - Да-а-а... - Кажете къде, за да ви помогна. - Ами някъде на четвъртия етаж... Човекът качил и този на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слязъл с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: - Да му се не види! И вие ли живеете тук? - Да и то на четвъртия етаж, но ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще ти смачкам фасона!