Събират се няколко баровци на разпивка, всички с бодигардове - все яки, едри типове, само единият - дребен, сбръчкан, плешив...
Другите баровци питат шефа на тоя бодигард:
- За какво си го взел, да не е нещо спец по бойните изкуства?
- Не, изобщо не ги разбира.
- Или точен стрелец?
- Оръжие не е пипвал през живота си.
- А за какво си го взел тогава?
- тоя ми е вече четвърти такъв... Много съм доволен - все се припознават и ги бъркат с мене.
Една блондинка иска кола с всички екстри. Отива в една автокъща и пита продавача:
- Имате ли кола, евтина и с всички екстри?
Продавачът казва:
- Имаме KIA.
Блондинката казва:
- Не само да не е KIA, защото на телефона ми пише NOKIA.