Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама приятели разговарят : - Как върви любовта и секса ? - Направо трагедия ! Иде ми да посегна на себе си ! - Какви ги приказваш ? Не си заслужава да се самоубиваш за една жена ! - Не бе ! Мислех да си направя чикия !
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Доктора: - Не разбирам, защо искате да ви предписвам сънотворни, когато всяка вечер до късно сте в кръчмата... - Не са за мен, а за жена ми!
Пиянски
04.10.2017
5,865 прегледа
Следващ →
Още вицове
В новогодишната вечер. Мъж казва на жена си: — Трябва да ти върви през следващта година! — Защо? — Следващата година е годината на кучето, и като истинска кучка ще ти върви!
Директор към подчинен: - Оплаквате се от кризата, влошаване на живота заради икономическото положение...А междувпрочем заплатата ви е със 25 процента повече!!! - Извинете, по-висока спрямо коя година? - Спрямо следващата...
Защо няма "Формула-1" в България? Защото за 10 секунди успяват не само да свалят гумите, но и да ги продадат.
В маршрутка влиза девойка, но нямало къде да седне. Един младеж, къде на шега, къде на истина, предложил на девойката да седне в скута му. Без да я подканят втори път, девойката седнала. В един момент обаче, тя попитала младежа: - Какво имаш в джоба на дънките? Нещо ми убива... Младежът се поусмихнал, но без да се замисля отговорил: - Запалка. От съседната седалка се обадил 80-годишен старец: - Седни в мен, аз вече не пуша!
Решили заека, вълка и хамстера да се првят на специални агенти. - След като ще сме специални агенти, ще ни трябват и специални имена - казал вълка! - Добре, аз тогава ще се казвам Зуйо!-казал заека. - Аз ще съм Вуйо! - рекъл вълка. - Аз няма да участвам! - казал хамстера.