Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Като се напия, нямам сили да работя. Ще трябва да престана! - Да пиеш ли? - Не, да работя.
Пиянски 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена се разхождали и на мъжът внезапно му се доебало. -Жено, сваляй гащите, искам секс! -казал мъжът. -Ами, къде ще се наебем? -попитала жената учудена. -Каде? Ами, тук на тази пейка-отговорил нервно мъжът, а жената казала: -Мъжо, не става тук. Аз ще гледам наляво, ти на дясно, детето може да се роди кривогледо..След дъъъълги убеждения жената се съгласила. -Мъжо, почвай ме! -казала тя възбудена, а мъжът: -Ееее, мина тая,на мен ми спадна. -На теб, като ти спадна, пък на мен ми се вдигна! Я, веднага ме почвай! -Как да те почвам?-учудил се мъжът, а жената: -Ми, незнам.Почвай резервният вариант с език. Навел се мъжът и почнал да я лиже. По едно време, жената казала: -Мъжо, свали си очилата, че ме драскаш по краката! Мъжът свалил очилата си и продължил. След малко жената казала: -Мъжо, я пак си сложи очилата, че лижеш пейката. Фолксваген - Дас ис Ауто! ВАЗ - Вас ис дас??? Лекарски доклад: "Жертвата имаше 32 огнестрелни рани по цялото тяло. За щастие само една от тях се оказа смъртоносна..." Заекът тича из гората и вика: - Всички вълци са педали, всички вълци са педали... Среща го мечката и му казва: - Недей така Зайо, ще си изядеш боя! - Гледай си работата. Всички вълци са педали! - Абе, зайо млякото около устата не ти е изсъхнало още а ти се отваряш! - Това не е мляко. Всички вълци са педали!!! - Защо искате да се разведете с жена си? - питра съдията. - Ами буди ме посред нощ и ми шепне:"Време е да се прибираш у вас!"