Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мухи кацат върху една напълно плешива глава. - Как се променя природата! - въздиша едната. - Когато бях млада, тук имаше само една пътечка...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Като се напия, нямам сили да работя. Ще трябва да престана! - Да пиеш ли? - Не, да работя.
Пиянски
04.10.2017
3,158 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена се разхождали и на мъжът внезапно му се доебало. -Жено, сваляй гащите, искам секс! -казал мъжът. -Ами, къде ще се наебем? -попитала жената учудена. -Каде? Ами, тук на тази пейка-отговорил нервно мъжът, а жената казала: -Мъжо, не става тук. Аз ще гледам наляво, ти на дясно, детето може да се роди кривогледо..След дъъъълги убеждения жената се съгласила. -Мъжо, почвай ме! -казала тя възбудена, а мъжът: -Ееее, мина тая,на мен ми спадна. -На теб, като ти спадна, пък на мен ми се вдигна! Я, веднага ме почвай! -Как да те почвам?-учудил се мъжът, а жената: -Ми, незнам.Почвай резервният вариант с език. Навел се мъжът и почнал да я лиже. По едно време, жената казала: -Мъжо, свали си очилата, че ме драскаш по краката! Мъжът свалил очилата си и продължил. След малко жената казала: -Мъжо, я пак си сложи очилата, че лижеш пейката.
Фолксваген - Дас ис Ауто! ВАЗ - Вас ис дас???
Лекарски доклад: "Жертвата имаше 32 огнестрелни рани по цялото тяло. За щастие само една от тях се оказа смъртоносна..."
Заекът тича из гората и вика: - Всички вълци са педали, всички вълци са педали... Среща го мечката и му казва: - Недей така Зайо, ще си изядеш боя! - Гледай си работата. Всички вълци са педали! - Абе, зайо млякото около устата не ти е изсъхнало още а ти се отваряш! - Това не е мляко. Всички вълци са педали!!!
- Защо искате да се разведете с жена си? - питра съдията. - Ами буди ме посред нощ и ми шепне:"Време е да се прибираш у вас!"