Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лекар към пациента си: - Защо скочихте от прозореца? Та вие сте имали невероятен късмет! Просто се чудя как сте останали жив! - Скочих, защото приятелката ми ме излъга. - Струва ли си за една лъжа да се самоубивате? - Не, но тя ми каза, че баща й го няма вкъщи, а той беше там…
Лекари 3,498 прегледа
Следващ →

Още вицове

Летят ято щъркели, а най-отзад летят две малки щъркелчета си говорят. Едното пита: - Ти знаеш ли защо летим всички след водача? - Защото той е най-умния, най- добрия, най-силния....- започнало да изрежда веднага то. Другарчето му го погледнало скептично и казало: - Много си загубен, само той има карта!!! Въпрос: Каква е разликата между жената и козата? Отговор: На жената циците са отпред а на козата отзад. Двама приятели решили да се подиграят на една старица. - Добър ден, майко на магаретата. - казали й те. - Добър ден, чеда мои! - отвърнала старицата. Омъжена и вярна жена починала. Възкачила се на небето и там гледа Св. Петър.Той и вика: - Какво да те правя, не си изневерявала и си за рая. Ама толкова мъже си измъчила като не си им пускала , че си за ада. Ще ида да питам Господ к’во да те правя.Пък ти чакай да дойда и се скрии тука в храстите. Жената се скрила, ама дяволът я намерил и я опънал много здраво-чак звески здраво (: Върнал се Св. Петър и й вика: -Господ каза, ти да си избереш за къде си, е казвай, къде искаш? - А, ами аз искам тука в храстите да си стоя! - Как блондинките си пият кафето? - С райбер.