Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Алкохолик, наркоман и обратен излизат от клиника за лекуване на зависимости. Преди да ги изпишат докторът им казал, че ако още веднъж се отдадат на порока си, ще умрат. На излизане, аколхоликът видял една кръчма, не издържал, влязал, изпил една чашка и умрял. Пушачът и обратният продължили, но пушачът видял на земята фас и се спрял. Обратният му казал: - Наведеш ли се и двамата умираме...
Разни 2,075 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Пролетния панаир в Пловдив си закупих тройка кебапчета, бира, едно друго, ама пусто две ръце. Та занесох си кебапчетата на една свободна маса и се върнах за останалото. Награбих благините и към масичката и какво да видя - един негър седнал и ми нагъва едното кебапче. Аз нали съм корав мъж, седнах срещу него, погледнах го решително в очите и стиснах друго кебапче. Та гледахме се около минута, преглъщайки всеки своето, ама чета в очите му от изумление до ненавист. Внезапно човекът скочи, блъсна чинийката с кебапчетата и хукна нанякъде. Брей, викам си, силата на човешкия поглед, прогоних агресора. Случайно погледнах встрани - мойта чинийка с 3 кебапчета си стои кротко на съседната маса. - Не искам да ви обиждам с предложение за подкуп. - А вие не предлагайте! Мълчаливо ги сложете направо в куфарчето ми. Женaта: Кaк си тaм без мен? Мъжът: Не се притеснявай, купих си гащи с нaдпис "Женен съм". Женaта: А на кого ще ги покaзвaш?! - И как се отказа от пиенето? - Стана от само себе си. Излизам веднъж от кръчмата и виждам насреща си тъщата... В два екземпляра! Между приятели: - На мен винаги ми е било трудно да заведа момиче вкъщи. Първо беше заради родителите ми, а сега заради жена ми...