Руски шеф изпраща подчинен със заръка да купи два вагона водка и да му ги достави. Един месец по-късно подопечният се връща при шефа си кюр-кютук пиян.
- Къде ми е водката бе? - попитал шефът.
- Изпих я! - отговорил подопечният.
- Всичката ли бе?
- Не! Половината!
- А другата половина?
- Продадох я!
- И какво направи с парите?
- Изпих ги!
Трима приятели си говорили. Първият казал:
- Вчера жена ми прочете трите прасенца и ми роди три деца.
Вторият отговарил:
-А пък моята прочете Снежанка и седемте джуджета и ми роди седем деца.
Третият извикал:
- Помощ! Жена ми чете Али Баба и четиридесетте разбойника!!!
Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайста стая.
- Никой - отвръща тя.
- Чудесно - възкликва мъжът.
- Значи съм успял да избягам!
Две мутри се разхождали. Едната вика:
- Виж каква прекрасна природа.
- Абе кфа ти природа? От тез дървета нищо не виждам!
Човек отива при лекаря:
- Докторе, задушавам се, не мога да дишам!
- Пушите ли?
- Пуша, но не помага!
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз цял живот чакам този миг, та да видя твоята формула - онази, по която направи човека.
Господ се дърпа:
-Това са стари работи, нищо интересно няма, какво толкова...
След дълго настояване Господ дава на Айнщайн едно смачкано листче. Ученият чете внимателно, по едно време се сепва и казва:
- Но, Господи, тук има грешка?!
- Е, да де...
17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв човек и ги пита:
- Защо стоите тук, а не влизате?
- Чакаме 18-тата, защото не пускат под 18!
- Скъпа, трябва да ти призная нещо... Женен съм...
- Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
В Бургас:
- Кък съ казваш?
- Елка.
- Въъъъй, смятай!
- Биковете не реагират на червения цвят, само кравите.
- Защо тогава биковете се разяряват, когато тореадорите развеят червена кърпа пред тях?
- Защото се ядосват, че ги смятат за крави.
Блондинка се развежда след един ден брак. На въпроса "Защо?" обяснява:
- Когато той ми каза, че слага силикон, помислих си, че ще ме тунингова цял живот, а се оказа, че уплътнявал дограми...
- Келнер! Каква е тази супа? Мирише на бензин!
- Бензин? Значи е картофена. Пилешката ни мирише на лак за дърво.
- Скъпи, наистина ли съм ти пратена от Господ?
- Да, мила... само за какви грехове не знам...
В районното влиза на бегом мъж и казва:
- Арестувайте ме, ударих жена си!
- Убихте ли я?
- Не, драскотинка няма.
- Ами тогава значи може да си ходите.
- За нищо на света! Тя е по петите ми!!!
Жена с незадоволен вид влиза в кръчмата и се провиква:
- Няма ли тук някой мъж, който да ме накара да се почувствам жена?
Един от пиещите става, сваля си ризата и я хвърля към жената:
- На, изглади я веднага!
Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва:
- Ние в Япония работим по осем часа - два за мене, два за Императора и четири за Япония.
Нашенецът:
- Ние у България бачкаме по два часа - щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония...
Трима туристи на име Пешо, Иван и Георги се разхождали на един остров. Пресрещнали ги индианци и ги завели при вожда си.
- Ако не изпълните две задачи ще бъдете изгорени живи! Първата задача е всеки един от вас да набере десет плода от един вид. - казал вожда
След известно време Иван идва с десет банана.
- Втората задача е да си ги натъпкате отзад без да издадете звук.
- 1, 2, 3, 4, 5..., 6......, 7......... Аа. Изкрещял иван, след което бил изгорен жив.
Задава се и Георги с 10 череши. Вожда му казал втората задача.
-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.... хахаха. - засмял се Георги след което бил изгорен жив.
В отвъдното Иван и Георги си говорят:
- Защо се засмя, беше толкова близко?! Попитал Иван.
- Защото видях Пешо да идва с кокосови орехи! - разсмял се Георги
Иванчо пита баща си:
- Тате, теб твоята майка биела ли ти е?
- Не, само твоята.
Двама борци си четат вестник и единият казва:
- Виж какво е писал този репортер за нас!
Другия:
- Ти виж утре какво ще пише за него!
Доктора:
- Не разбирам, защо искате да ви предписвам сънотворни, когато всяка вечер до късно сте в кръчмата...
- Не са за мен, а за жена ми!