На лекоатлетическо състезание. Мятане на чук. Единият от спортистите казва на приятеля си:
- Днес трябва да се постарая - на трибуната е жена ми.
- И да се стараеш и да не се стараеш все едно до там няма да хвърлиш.
Десислава е на море и плува. Спасителят вика:
- Госпожице, не плувайте зад шамандурите!!!
- Това не са шамандури бе идиот! Не виждаш ли, че плувам по гръб!
Брюнетка:
- Когато порасна, ще отида на Марс.
Червенокоса:
- Когато порасна, ще отида на Венера.
Блондинка:
- Аз като порасна, ще отида на Слънцето.
Брюнетката:
- Но там ще изгориш.
Блондинката:
- Не ставай глупава, аз ще отида през нощта!
- Кой е измислил секса?
- Как кой? Ами гърците! Нали те са измислили всичко!? След тях, обаче, римляните го усъвършенствали.
- Как?
- Като добавили жената ...
Екзекуция. Напрежение. Палачът вдига брадвата. Осъденият пита:
- Кой ден сме днес?
- Понеделник - отвръща палачът.
- Егати гадната седмица се задава! - измърморил осъденият.
- Кое е бъдещето време на глагола "прозявам се"?
- Спя!
- Г-н адвокат, съседът ми ме обиди.
- Какво Ви каза ?
- Да вървя по дяволите.
- Вие какво направихте?
- Идвам при Вас.
Двама алпинисти изкачват планина. Стигат до половината и единият (заекващ) казва:
- З-з-з...
Другият го прекъсва:
- Като стигнем върха ще ми го кажеш.
Стигнали до върха:
- Кажи сега.
- З-з-забравихме палатките.
- Хайде да се връщаме.
Стигнали пак половината. Оня казал:
- М-м-м...
Другият казал:
- Като стигнем ще ми кажеш.
Слезли.
- М-м-майтап бе.
Защо програмист не може да се качи на 14-я етаж на един блок?
- Защото натиска 1 после 4 и търси enter.
Мъж към жена си:
- Скъпа, нали те помолих за рохки яйца, а тези са твърди.
- Не знам, почти половин час ги варих и пак са твърди?!
Попитали блондинка как прави мармалад.
- Изстисквам понички - отговорила тя.
- Моята котка е необикновена!
- И какво пък й е толкова необикновено?
- Ето, виж тези снимки.
- Е... птички... рибки... мишки... сирене... И какво?
- Котката ги е снимала!
- Скъпи, какво е това писмо, което четеш?
- Защо питаш, мила?
- Как защо? Ама че си любопитен!
Куцащ, бедно облечен мъж влиза в брачна агенция и заеквайки казва:
- Искам да се оженя за красива, богата и вярна жена!
- Трябва да знаете, че ако такава жена се омъжи за вас, ще е пълна идиотка!
- Добре, нека да е идиотка.
Две кексчета се пекът във фурна и едното казва:
- Ох, колко е горещо тук!
A другото тговаря:
- Я, говорещо кексче!!!
Група котки се събрали и най - възрастната от тях почнала да ги пита какво искат за Коледа.
Първата казала:
- Аз искам 2 котенца.
Втората казала:
- Аз искам 3 котенца.
И тогава един котарак се обадил:
- Дядо Коледа идва!
Мъж вдигнал телефона.
- Да, майко - въздъхнал той. - Имах тежък ден. Милдред е в лошо настроение... Знам, че трябва да съм по-твърд с нея, но не е лесно. Знаеш я... Да, помня, че ти ме предупреждаваше... Да, помня, че я описваше като зло същество, което ще ми стъжни живота... Да, помня, че ме умоляваше да не се женя за нея. Ти беше права... Искаш да разговаряш с нея ли? Добре. - Той оставил слушалката и извикал на жена си в съседната стая: - Милдред, майка ти иска да приказва с теб!
Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл:
- Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание!
Жени се султана на Бруней:
- Съгласен ли сте да се ожените за тази жена?
- Да.
- А за тази?
- Да.
- А за тази?... А за тази?...
Една жена влиза в магазин и вижда един папагал. Дръпнала го за дясното му краче и папагала проговорил на френски език. Дошъл шефа и тя го попитала:
- Какво ще стане ако му дръпна и двете крачета?
Шефа и отговарил:
- Ще се разчекне!