Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вчера се проведе ежегодното /вече традиционно/ откриване на ремонтирана част от бул. Шипченски Проход! Честито!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Жена обижда мъжа си: - Била съм сляпа и глуха, когато съм се омъжила за теб! Мъжът отговаря: - Виждаш ли, от какви болести съм те излекувал!
Семейни
04.10.2017
7,650 прегледа
Следващ →
Още вицове
Краси Аврамов си опърли дупето. Така става като си играе с огъня.
Двама приятели: - Като отивах в командировка, оставих капан за мечки в гардероба. Връщам се и какво да видя - хванал се сладура. - Кой, любовника на жена ти ли? - Не бе - кафяв мечок!
Двама си говорят: - Наскоро се ожених, нося я, както е традицията, при влизането вкъщи, а тя ми казва: "Вече се разписахме! Я по-добре да ти се кача на главата?" ------- сигурен съм, че някои ще разберат по друг начин "качването на главата", но вероятно още сте ергени ;-))))
- Аз съм абсолютно самостоятелен мъж. Всичко правя сам. Мога да оправя, каквото поискам, мога да ремонтирам всякаква техника. Всичко с моите ръце. Мия чинии, пода, пера си дрехите, готвя... Всичко сам! Със своите ръце! - А жена нямаш ли? - Абе аз, какво ти разправям досега!!?? Всичко сам! Със своите ръце!
Завършил един младеж Икономическия и постъпил на работа като помощник счетоводител. На първия работен ден написал нещо на един лист, сложил го в горното чекмедже на бюрото си и го заключил. Всеки ден идвайки на работа, отварял чекмеджето, поглеждал листчето и заключвал чекмеджето. След двадесет години станал главен счетоводител и пак, идвайки на работа , отварял чекмеджето, поглеждал листчето и заключвал чекмеджето. След още доста години починал и неговите подчинени веднага решили да видят какво пази в чекмеджето. Отворили го, а вътре само един лист с четири думи: "дебит-вляво, кредит-вдясно"...