- Скъпа, трябва да ти призная нещо... Женен съм...
- Как ме изплаши! А аз си помислих, че са ти откраднали BMW-то!
В Бургас:
- Кък съ казваш?
- Елка.
- Въъъъй, смятай!
Съдията:
- Обвинен сте в нарушаване на обществения ред. Обикаляли сте пиян и с виковете си сте събудили заспалите граждани. Какво ще кажете за свое оправдание?
Подсъдимият:
- Всичко това е вярно. Трябва да проявите разбиране в моя случай. Същата вечер жена ми ме напусна.
- Е та какво? Така ли трябваше да изразите радостта си?
- Защо не се ожените, Холмс?
- Защото, Уотсън, това създава купища проблеми. Ето ви например една логическа задача: на едната врата на къщата ви лае кучето и иска да го пуснете, а на другата чука жена ви, която си е забравила ключа и иска да й отворите. Кого ще пуснете в къщата по-напред?
- Ами жена ми.
- Неправилно, Уотсън. Трябва да пуснете кучето, защото то ще спре да лае като влезе.
"Засега няма да бързаме с целувката" - си каза Принцът, слизайки от Спящата красавица...
- Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
- Я покажи!
- Едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар (удря се по главата) четири, пет!!!
Прибира се мъж от работа, а жена му казва:
- Не се събличай! Ходи да строшиш главата на съседа ни!
Мъжът веднага кипнал и изскочил към съседа. Чува се звънене, после ругатни и плесници... След малко се връща и запъхтян пита:
- Какво е станало?
- Какво ли? Седя тук по цял незадоволена!
Двама студенти пият:
- Не се притеснявай толкова, ако ни изгонят от университета ще върнем бутилките и ще се запишем платено.
- Добър ден! Може ли да ми направите копие от личната карта?
- А шлем и лък от шофьорската книжка не щете ли?
Един мъж казал на една пищна блондинка:
- Хайде да се обзаложим на един долар, че ще докосна гърдите ти, без да докосвам дрехите ти!
Тъй като било очевидно, че мъжът няма да успее, блондинката се съгласила.
Но мъжът се приближил към блондинката, сложил ръце на гърдите й, докато момичето гледало недоумяващо:
- Хей, но ти докосна дрехите ми!
- Добре! Значи ти дължа един долар!
Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата.
Адвокатът казал:
- Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми.
Докторът казал:
- По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето.
Накрая мениджърът казал:
- И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа.
Жена с незадоволен вид влиза в кръчмата и се провиква:
- Няма ли тук някой мъж, който да ме накара да се почувствам жена?
Един от пиещите става, сваля си ризата и я хвърля към жената:
- На, изглади я веднага!
Излиза един от стаята на тъща си с котенце в ръцете. Затваря вратата и силно казва:
- Как може да се изпикаеш върху мама?
А после шепнешком добавя:
- Дай да ти стисна лапата!...
Чък Норис е убил Бен Ладен... като го е сръчкал във Фейсбук.
Двама борци си четат вестник и единият казва:
- Виж какво е писал този репортер за нас!
Другия:
- Ти виж утре какво ще пише за него!
- Скъпи, наистина ли съм ти пратена от Господ?
- Да, мила... само за какви грехове не знам...
- Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача!
- Безполезно е. И той няма да я яде...
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал:
- Какво става госпожо!
- Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко!
След което полицая отварнал:
- Ами госпожо ако отидете на предната седалка, всичко ще си дойде на мястото.
Бащата, сърдито:
- Иванчо! Обясни ми, защо имаш двойки по всички предмети, освен по география?!
Иванчо:
- По география още не са ме изпитвали...
Един човек отива на лекар и му казва:
- Докторе, сънувах ужасен кошмар. Сънувах, че тъща ми води един крокодил. Ах тези жълти очи! Ах тези големи зъби! Ах тази сбръчкана зелена кожа!
- Еee, наистина е страшно!
- Чакайте, сега ще Ви опиша и крокодила.