Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Секс по телефона за садомазохисти:"Бавничко отщраквам вълчия капан от крака..."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Слаботелесен звъни в полицията: - Ало-о-о, помо-о-ощ! В стаята ми има муха! - Ами, изгонете я - съветва дежурният. След малко в слушалката се чува: - Къш, къш, птицо проклета!
Разни
04.10.2017
4,082 прегледа
Следващ →
Още вицове
Младеж отива при врачка. Тя: — Виждам много доларчета в твоето бъдеще. Той: — Богат ли ще стана? Тя: — Не. Ще бъдеш PHP програмист.
- Девойче, ще слизате ли на следващата спирка? - Заради вашия чадър, вече от три спирки не съм девойче…
Един мъж решил да се отърве от котарака на гена си. Сложил го в торба, закарал го на 2 км от къщи и го оставил там. С леко сърце се върнал вкъщи. Какво да види? На изтривалката пред вратата седи котаракът, чака го и радостно мърка. Мъжът побеснял. На следващия ден пак взел котарака и го отнесъл на 4 км. Пак същата история: котаракът седи на прага и търпеливо чака. Мъжът си заскубал косите. Мислил, мислил и решил: взел котарака, седнал в колата и карал 10 км направо, 20 км наляво, 7 км на югозапад и 15 км на североизток, хвърлил котарака и тръгнал. След два часа мъжът звъни на жена си по телефона: — Котаракът вкъщи ли е? — Да, скъпи, върна се преди пет минути, а ти защо питаш? — Дай ми го изрода на телефона — изгубих се…
- Ало, цирка ли е? - Да. - Трябват ли ви изроди за представление? - Да, защо? - Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи... - Добре, ще те вземем. - Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка.
Кондьо се заяжда с Азис: — Чух, че си издал книга. Кой ти я написа? — А на тебе пък кой ти я прочете?