Срещат се две приятелки. Едната пита:
- Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра...
- Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи... Само си лежи тихичко в реанимацията.
- Защо вицовете за блондинки са повече от вицовете за програмисти?
- Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти ги разбират само прогармистите.
Блондинка с Голф закъсала на пътя. Спира шофьор на Бентли и пита:
- Какво става, да ви бутна ли отзад?
- Амиии, може, но нека първо да видим какво и е на колата.
От стаята на 12-годишно момче се чува: "Оx Ax Ox оооо... Искаааам те... Ax Ox Оообичам те... Дай ми гооооо..."
Влиза бащата ядосан и пита:
- Какво става тук???
- Нищо, гледам порно!
- Оф... Помислих, че слушаш чалга!
Протестираща жена получава полицайска палка в гърба и пада на земята. Минаващият наблизо политик й помага да стане.
- Много благодаря, задължена съм ви - казва жената.
- Може да ми се реванширате, като гласувате за нашата партия - съветва я политика.
- Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата.
Кондуктор във влака пита блондинка, пътуваша с куче:
- За кучето платихте ли?
- Не! Подарък за рождения ми ден е.
Влязъл заекът в една сладкарница и попитал:
- Имате ли торта от моркови?
- Не, нямаме - казал продавачът.
Излязъл заекът, след 5 минути се върнал и попитал:
- Имате ли торта от моркови?
-Не, нямаме!
Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново:
- Имате ли торта от моркови?
- Ако още един път ме попиташ, ще взема една
торба с пирони и ще ти закова ушите!
Излязъл заекът и след 5 минути се върнал отново:
- Имате ли пирони?
- Не, нямаме.
- А имате ли торта от моркови?
Иванчо пита баща си:
- Тате, аз от къде съм се появил?
- Щъркела те донесе.
- Ами братовчеда?
- И него щъркела го донесе.
- А, братовчедката?
- И нея.
- Егати, тате....мама и леля такива хубави жени, а ти и чичо щъркелите ч*кате?!
- Какво е трагедия?
- Следващото ми контролно по математика..
Стара маймуна обяснява на млада какво е условен рефлекс:
- Виж, сега ще натисна този бутон, а онзи идиот с бялата престилка ще ни донесе по банан.
Мъж и жена вечерят. Жената:
- Мили! Винаги съм знаела, но искам да го чуя пак - обичаш ли ме?
- Колко?
- 420, скъпи. Чанта на LouisVuitton.
Минават пет минути. Мъжа:
- Писанке! Казвал съм ти, че те обичам, че си най-хубавата, най-умната и само ти си за мен на света?
- Колко?
- Два дни, на Желязна, ще ловя риба, ще пия бира и се връщам.
- Редник, с какво трябва да започне почистването на автомата?
- С проверка на серийния номер, господин сержант!
- ???
- Ами че как?! Защо ще ми е да чистя чужд автомат?!?
Млад мъж към русата си съпруга:
- Защо тази супа е без месо?
- Не знам. Приготвих я точно по готварската книга, която е останала от баба ти.
- И какво пише там?
- "Вземете месо за 50 стотинки..."
Мъж в сексшопа :
- Покажете ми тази кукла ...
- Заповядайте ...
- А дата на производство?
- Януари 2005.
- Козирог ? Не става ...
Началник казва на подчинения си:
- От вас ще излезе велик престъпник.
- Защо, шефе?
- Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.
Между приятелки:
- Бих се омъжила само по любов.
- Аз също, ако не изскочи нещо по-добро.
Старшината крещи пред ротата:
- Кой се е върнал снощи пиян от отпуска?
Мълчание.
- Кой се е върнал снощи пиян от отпуска?
Ротата пак мълчи.
- За последен път питам! Кой се е върнал снощи пиян от отпуска?
- Аз... - плахо пристъпва напред един войник.
- Добре. Идваш с мен да си допиваме да ни мине махмурлука. Останалите заминават да окопават градинката.
Съдията се обръща към обвиняемия:
- Ето, виждате ли, ако по-рано бяхте направили пълни признания, щяхме да си спестим толкова труд.
- Виждам. И господин съдията не обича труда...
Двама приятели си говорят. Единият казва:
- Моят брат е на зърнена диета!
Другият:
-Така ли? И какво яде?
Първият:
- Всичко, което зърне на масата!
Разговор по телефона:
- Здравей мила, какво правиш?
- Нищо особено, много съм уморена. Тъкмо си лягам, а ти?
- В дискотеката съм, стоя точно зад теб...