В час по биология учител обяснява за храносмилателната система и вижда как Петърчо си хапва сандвич и го пита:
- Петърчо, какво правиш?
Петърчо невъзмутимо си яде и казва:
- Ами прилагам обясненията Ви...
Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим."
Излизат двама от кръчмата.
- Хайде да ходим по жени!
- Не, аз имам млада и хубава жена...
- Добре, разбрах! Отиваме у вас.
Колкото повече Прасчо търсеше, толкова повече мечо Пух го нямаше...
Говорят си две приятелки:
- Мъжете са много глупави. Представи си само, всеки път, когато ми трябват пари, правя скандал вкъщи и заплашвам, че ще си замина при мама.
- И това действа?
- Разбира се, всеки път ми дава пари за билет.
Студент танцува с приятелката си в дискотека. И изведнъж пада на дансинга. Приятелката му започва да вика:
- Човека припадна! Донесете вода!
Студентът с последни сили добавя:
- И хляб!
Генко се кара с приятелката си. Накрая той й казва:
- Какво ме гледаш така?
Тя:
- Чудя се как да ти отмъстя. Да те зарежа, или да се омъжа за теб?
- Кондуктор, какво е това безобразие? Влакът едва тръгна а на мен вече ми откраднаха куфара!
- Нищо чудно, господине - това е бърз влак!
Блондинка с Голф закъсала на пътя. Спира шофьор на Бентли и пита:
- Какво става, да ви бутна ли отзад?
- Амиии, може, но нека първо да видим какво и е на колата.
Чирак в строително-ремонтна бригада получил задача да боядиса прозорците в квартирата на шефа на фирмата. След час той се обажда на шефа и докладва:
- Шефе, прозорците са боядисани. Да боядисвам ли и дограмата?
Много пиян студент влиза на изпит и заеквайки пита професора.
- Профффесоре, ще иззззпитате ли един мноооого пиян студент.
Професора разбира се се пробва да го изгони, но студента продължава да пита настойчево. Накрая на професора му писнало и казал:
- Добре де.
А студента се обърнал към вратата и се провикнал.
- Готово, внесете го.
Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар.
- Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е... Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години!
- Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се!
- Добре... Добреее... Отивам си... Ще те чакам под моста...
Погребение. След словото свещеникът пита вдовицата:
- Искаш ли да го целунеш преди да го вкараме?
Опечалената избухва в ридания:
- И той все така ми казвашeeeе...
- Скъпи, искаш ли да правим секс?
- Какво ти става? Късно е. Вече почти съм заспал, уморен съм. Утре ставам рано.
- Спи, спи, миличък. Аз говоря по телефона...
Една жена влязла в магазин за дрехи.
- Мога ли да пробвам тази рокля на витрината? - попитала тя.
- Съжалявам, мадам - отвърнал продавачът, - но като всички останали ще трябва да използвате пробната.
Говорят си двама наркомани:
- Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона...
- Ами много хубаво.
На другия ден оня пак разправя:
- Ау, с друга мадама се запознах и на нея й взех телефона...
И така няколко дена, докато другият не издържал и казал:
- За какво са ти толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!
- Спал си с жена ми!! Ще си платиш за това!
- В ред ли си?! Няма да ти плащам и на теб!
- Миче, що разправяш че съм дебела, моя ми каза че съм във форма.
- Пено, ми той твоя е учител по математика за него идеалната форма е кълбото.
Две кексчета се пекът във фурна и едното казва:
- Ох, колко е горещо тук!
A другото тговаря:
- Я, говорещо кексче!!!
Звъни се на вратата.
- Кой е?
- Джак изкормвача!
- Скъпа, за теб е!