Дяволите направили събрание и един след друг се изказвали кой какво е направил през деня. Тарторът ги слушал и давал оценки. Дошъл ред на най-малкото дяволче, то дяловито се изказало и се подхилвало. Тартора видимо бил доволен и усмихнат му казал:
- Ей, голям дявол си, бе... ангелите да те вземат!
Връща се момиченце от училище. До нея намаля скорост една кола. От колата се показва един мъж и казва:
- Ако се качиш в колата ще ти дам близалка.
Момиченцето:
- Не.
- Сладолед?
- Не.
- Нова кукла?
Момиченцето:
- Татко, сто пъти съм ти казвала: Не идвай да ме взимаш от училището с трабантчето!
Един пита дядо си:
- Кой месец е най-подходящ за сватба?
- Нонтемвър.
- Но такъв месеца няма!
- Именно!
Един бездомник стои зад заведението "Св. Георги и змея". Излиза сервитьорка и той я моли за храна.
- Я, се махай от тука! - развикала се тя.
Той постоял, постоял и тръгнал. Като минавал пред заведението я среща отново:
- Извинете госпожице, а може ли да говоря с Георги?
В аптеката:
- Тези таблетки срещу алергии на практика нямат странични ефекти, ще може да карате кола с тях.
- Чудесни таблетки! Аз даже да карам кола не мога.
Учителката връща проверените домашни работи.
- Джони - каза тя, домашната ти работа е много лоша. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки.
- Не беше един човек, госпожице - оправдал се Джони. - татко ми помагаше.
Чукчата си вади паспорт. След една седмица идва да си вади пак.
- Какво става бе, само преди седмица ти дадохме паспорт!
- Ами ходих в тайгата, палих си огън...
Трима приятели си говорили. Първият казал:
- Вчера жена ми прочете трите прасенца и ми роди три деца.
Вторият отговарил:
-А пък моята прочете Снежанка и седемте джуджета и ми роди седем деца.
Третият извикал:
- Помощ! Жена ми чете Али Баба и четиридесетте разбойника!!!
Преподавателят:
- Вашата фамилия?
Студентът:
- Иванов (усмихва се)
- Защо се усмихвате?
- Доволен съм, че добре отговорих на първия въпрос.
- Искаш ли да вечеряш с нас?
- Да!
- Ако щеш!
Майка с бебе пътува в рейса. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
- Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
Минало малко време и човекът до нея не се стърпял и казал:
- Госпожо, ако ще я давате, давайте я, защото вече трета спирка изпускам!
- Срещат ли се още хубави мъже?
- Да, но все по-често се срещат един с друг.
- Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет!
- Я покажи!
- Едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар (удря се по главата) четири, пет!!
Катаджия спира кола в края на тежък работен ден:
- Добър ден, сержант Иванов, моля, парите за проверка...
Гинеколог към пациентка:
- Водите ли активен полов живот?
Пациентката:
- А, не, просто си лежа отдолу.
- Много си невниматален, тате...
- Аха... Ако бях по-внимателен, теб въобще нямаше да те има на този свят!
Cекретарка:
- Цифричките на клавиатурата ми не работят!
Администратор:
- Натиснете NumLock.
Секретарка:
- Натиснах, не помага!
Администратор:
- Чай? Кафе?
Секретарка:
- Не може ли направо да се чукаме?
Администратор:
- На клаувиетурата какво разля питам?!?!
- Колко наркомана са нужни,за да завинтят една крушка?
- 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Току-що дипломиран младеж кандидатства за първата си работа:
- Каква заплата очаквате?
- 3000 лева!
- Ще ви дам 10 000, лична секретарка и автомобил!
- Вие се шегувате!
- Вие пръв запoчнахте!
Жена казва на мъжа си:
- В кухнята лети един комар. Убий го, моля.
Мъжът отива в кухнята. Оттам се чува звук на разбити чинии, чупене на мебели. По някое време се връща при жена, изтривайки си плувналото в пот чело.
Жената:
- Уби ли го?
Мъжа:
- Не, но яко му бръкнах в здравенцето...